PNY CS1030 M.2 NVMe 250 GB PCI Express 3.0
Kód: DIAPNYSSD0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY CS1030 M.2 NVMe 250 GB PCI Express 3.0| Olvasási sebesség | 2500 MB/s |
| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| NVMe | Igen |
| SSD-kapacitás | 250 GB |
| Írási sebesség | 1100 MB/s |
| Felület | PCI Express 3.0 |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 751492642444 |
| Olvasási sebesség: | 2500 MB/s |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| NVMe: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 250 GB |
| Írási sebesség: | 1100 MB/s |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

