PNY CS1030 500GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND
Kód: DIAPNYSSD0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY CS1030 500GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D NAND| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| PCI Express sávok száma | x4 |
| Felület | PCI Express 3.0 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| NVMe verzió | 1.3 |
| NVMe | Igen |
| Memória típusa | 3D NAND |
| TRIM-támogatás | Igen |
| SSD-kapacitás | 500 GB |
| Súly | 6,6 gramm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, REACH |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 751492641621 |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| Felület: | PCI Express 3.0 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| NVMe verzió: | 1.3 |
| NVMe: | Igen |
| Memória típusa: | 3D NAND |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 500 GB |
| Súly: | 6,6 gramm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, REACH |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

