PATRIOT P300 M.2 PCI-EX4 NVME 256GB
Kód: DIAPATSSD0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PATRIOT P300 M.2 PCI-EX4 NVME 256GB| SSD formátum | M.2 |
| SSD-kapacitás | 256 GB |
| NVMe | Igen |
| Mélység | 80 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Olvasási sebesség | 1700 MB/s |
| Írási sebesség | 1100 MB/s |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 814914026519 |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD-kapacitás: | 256 GB |
| NVMe: | Igen |
| Mélység: | 80 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Olvasási sebesség: | 1700 MB/s |
| Írási sebesség: | 1100 MB/s |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 5 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

