Patriot Memory VXD SSD keret ezüst M.2
Kód: DIAPATOBU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory VXD SSD keret ezüst M.2| Maximális tárolókapacitás | 2 TB |
| Üzem közben cserélhető | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 1 |
| Tárolólemez mérete | M.2 |
| Támogatott tárolási interfészek | PCI Express 3.0 |
| NVMe | Igen |
| Forrás típusa | USB |
| Szín | Ezüst |
| Anyag | Alumínium |
| Terméktípus | SSD keret |
| Tanúsítvány | CE/FCC/RoHS |
| Szélesség | 43 mm |
| Csomag magassága | 43 mm |
| Súly | 58,6 g |
| Magasság | 13,8 mm |
| Mélység | 110 mm |
| Csomagolási mélység | 134 mm |
| Súly csomagolással együtt | 131,7 g |
| Csomag szélessége | 74 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android |
| USB-portok száma | 1 |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| USB-csatlakoztathatóság | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Adatátviteli sebesség | 10 Gbps |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB A típusú, USB C típusú - USB C típusú |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csavarhúzóval együtt | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External enclosures for disks |
|---|---|
| Súly: | 0.14 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378423532 |
| Maximális tárolókapacitás: | 2 TB |
| Üzem közben cserélhető: | Igen |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 1 |
| Tárolólemez mérete: | M.2 |
| Támogatott tárolási interfészek: | PCI Express 3.0 |
| NVMe: | Igen |
| Forrás típusa: | USB |
| Szín: | Ezüst |
| Anyag: | Alumínium |
| Terméktípus: | SSD keret |
| Tanúsítvány: | CE/FCC/RoHS |
| Szélesség: | 43 mm |
| Csomag magassága: | 43 mm |
| Súly: | 58,6 g |
| Magasság: | 13,8 mm |
| Mélység: | 110 mm |
| Csomagolási mélység: | 134 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 131,7 g |
| Csomag szélessége: | 74 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android |
| USB-portok száma: | 1 |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| USB-csatlakoztathatóság: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Adatátviteli sebesség: | 10 Gbps |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB A típusú, USB C típusú - USB C típusú |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csavarhúzóval együtt: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

