Patriot Memory Transporter Lite 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL2TBPECB) fekete
Kód: DIAPATZEW0009
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Transporter Lite 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) (PTPL2TBPECB) fekete| Szín | Fekete |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Alapanyag | Alumínium |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Szélesség | 32,5 mm |
| Súly | 39,6 g |
| Magasság | 9 mm |
| Mélység | 107 mm |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Wi-Fi | Nem |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB C típusú |
| Figyelmeztetés | Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést., Ne nyissa ki a lemezfedelet, és ne próbálja meg saját maga megjavítani., Ez a termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba. |
| Olvasási sebesség | 1000 MB/s |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Írási sebesség | 1000 MB/s |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| Súly: | 0.092 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378422009 |
| Szín: | Fekete |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Alapanyag: | Alumínium |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Szélesség: | 32,5 mm |
| Súly: | 39,6 g |
| Magasság: | 9 mm |
| Mélység: | 107 mm |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Wi-Fi: | Nem |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB C típusú |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést., Ne nyissa ki a lemeztartó fedelét, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., Ez a termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba. |
| Olvasási sebesség: | 1000 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Írási sebesség: | 1000 MB/s |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

