Patriot Memory BURST Elite 2,5" 2,5" 480 GB Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory BURST Elite 2,5" 2,5" 480 GB Serial ATA III| SSD formátum | 2,5" |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD-kapacitás | 480 GB |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 40000 IOPS |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO) | 320 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO) | 450 MB/s |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 40000 IOPS |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 400 |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| NVMe | Nem |
| Felület | Soros ATA III |
| Tanúsítvány | CE, FCC |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Súly | 46 g |
| Szélesség | 69 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027752 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD-kapacitás: | 480 GB |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 40000 IOPS |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO): | 320 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO): | 450 MB/s |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 40000 IOPS |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 400 |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| NVMe: | Nem |
| Felület: | Soros ATA III |
| Tanúsítvány: | CE, FCC |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Súly: | 46 g |
| Szélesség: | 69 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

