Patriot memória VP4300 Lite M.2 1 TB PCI Express 4.0 NVMe (VP4300L1TBM28H)
Kód: DIAPATSSD0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória VP4300 Lite M.2 1 TB PCI Express 4.0 NVMe (VP4300L1TBM28H)| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 11, Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM) | 6400 MB/s |
| Olvasási sebesség | 7400 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM) | 7400 MB/s |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 800 |
| Hardveres titkosítás | Nem |
| Írási sebesség | 6400 MB/s |
| PCI Express sávok száma | x4 |
| Komponens ehhez: | PC/játékkonzol |
| SSD formátum | M.2 |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe verzió | 2.0 |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| Tanúsítvány | CE/FCC/UKCA/BSMI/RoHS |
| Kompatibilis termékek | PlayStation 5 |
| Szélesség | 22 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Magasság | 3,8 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Csomag magassága | 6,6 mm |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Csomagolási mélység | 132 mm |
| Súly csomagolással együtt | 20 g |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Védje a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.018 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378425369 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 11, Windows 8.1, Windows 7, Windows 10 |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM): | 6400 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 7400 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM): | 7400 MB/s |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 800 |
| Hardveres titkosítás: | Nem |
| Írási sebesség: | 6400 MB/s |
| PCI Express sávok száma: | x4 |
| Komponens ehhez:: | PC/játékkonzol |
| SSD formátum: | M.2 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe verzió: | 2.0 |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE/FCC/UKCA/BSMI/RoHS |
| Kompatibilis termékek: | PlayStation 5 |
| Szélesség: | 22 mm |
| Súly: | 9 gramm |
| Magasság: | 3,8 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Csomag magassága: | 6,6 mm |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomagolási mélység: | 132 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 20 g |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

