Patriot memória P220 512GB 2,5" Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória P220 512GB 2,5" Serial ATA III| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 7, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10 |
| TRIM-támogatás | Igen |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM) | 550 MB/s |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 50000 IOPS |
| SSD formátum | 2,5" |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM) | 500 MB/s |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Felület | Soros ATA III |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 40000 IOPS |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 69,9 mm |
| Súly | 46 g |
| Mélység | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt | 50 g |
| Csomag magassága | 178 mm, 195 mm |
| Csomagolási mélység | 80 mm |
| Csomag szélessége | 133 mm, 324 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Mennyiség dobozonként | 120 darab |
| Külső doboz hossza | 394 mm |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege | 6 kg |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Védje a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378422351 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 8.1, Windows 8, Windows 10 |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM): | 550 MB/s |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 50000 IOPS |
| SSD formátum: | 2,5" |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM): | 500 MB/s |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Felület: | Soros ATA III |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 40000 IOPS |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 69,9 mm |
| Súly: | 46 g |
| Mélység: | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 50 g |
| Csomag magassága: | 178 mm, 195 mm |
| Csomagolási mélység: | 80 mm |
| Csomag szélessége: | 133 mm, 324 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Mennyiség dobozonként: | 120 darab |
| Külső doboz hossza: | 394 mm |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege: | 6 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

