Patriot memória P220 128GB 2,5" Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória P220 128GB 2,5" Serial ATA III| SSD-kapacitás | 128 GB |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8.1, Windows 8, Windows 11, Windows 7, Windows 10 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM) | 480 MB/s |
| Felület | Soros ATA III |
| TRIM-támogatás | Igen |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM) | 550 MB/s |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| SSD formátum | 2,5" |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 69,6 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 46 g |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE, RoHS, UKCA, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Jótállási időszak | 3 év(ek) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378422337 |
| SSD-kapacitás: | 128 GB |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8.1, Windows 8, Windows 11, Windows 7, Windows 10 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| Szekvenciális írási sebesség (CDM): | 480 MB/s |
| Felület: | Soros ATA III |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Szekvenciális olvasási sebesség (CDM): | 550 MB/s |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Súly: | 46 g |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE, RoHS, UKCA, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Jótállási időszak: | 3 év(ek) |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

