Patriot memória P210 2,5" 512 GB Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0028
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória P210 2,5" 512 GB Serial ATA III| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64 |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Olvasási sebesség | 500 MB/s |
| SSD formátum | 2,5" |
| NVMe | Nem |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Írási sebesség | 400 MB/s |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Felület | Soros ATA III |
| Tanúsítvány | CE/FCC |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 69,6 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 46 g |
| Csomag szélessége | 133 mm, 394 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Csomagolási mélység | 8 mm |
| Súly csomagolással együtt | 50 g |
| Csomag magassága | 178 mm, 195 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Külső doboz hossza | 342 mm |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege | 6 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.056 kg |
| EAN vonalkód: | 814914026816 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8 x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 10 Pro, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 10 Home x64 |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Olvasási sebesség: | 500 MB/s |
| SSD formátum: | 2,5" |
| NVMe: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Írási sebesség: | 400 MB/s |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Felület: | Soros ATA III |
| Tanúsítvány: | CE/FCC |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Súly: | 46 g |
| Csomag szélessége: | 133 mm, 394 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomagolási mélység: | 8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 50 g |
| Csomag magassága: | 178 mm, 195 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Külső doboz hossza: | 342 mm |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege: | 6 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

