Patriot memória P210 2,5" 128 GB Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0030
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória P210 2,5" 128 GB Serial ATA III| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7 |
| SSD-kapacitás | 128 GB |
| Olvasási sebesség | 450 MB/s |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 30000 IOPS |
| Felület | Soros ATA III |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 30000 IOPS |
| SSD formátum | 2,5" |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO) | 430 MB/s |
| SMART technológia támogatás | Igen |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| TRIM-támogatás | Igen |
| Írási sebesség | 430 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO) | 450 MB/s |
| Tanúsítvány | CE, FCC |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 69,6 mm |
| Súly | 46 g |
| Mélység | 100 mm |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága | 178 mm |
| Súly csomagolással együtt | 50 g |
| Csomagolási mélység | 80 mm |
| Csomag szélessége | 133 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet | 70°C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.058 kg |
| EAN vonalkód: | 814914026847 |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows 7 |
| SSD-kapacitás: | 128 GB |
| Olvasási sebesség: | 450 MB/s |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 30000 IOPS |
| Felület: | Soros ATA III |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 30000 IOPS |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO): | 430 MB/s |
| SMART technológia támogatás: | Igen |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Írási sebesség: | 430 MB/s |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO): | 450 MB/s |
| Tanúsítvány: | CE, FCC |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Súly: | 46 g |
| Mélység: | 100 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága: | 178 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 50 g |
| Csomagolási mélység: | 80 mm |
| Csomag szélessége: | 133 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Maximális üzemi hőmérséklet: | 70°C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

