Patriot memória P210 2,5" 1000 GB Serial ATA III
Kód: DIAPATSSD0027
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória P210 2,5" 1000 GB Serial ATA III| Írási sebesség | 400 MB/s |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Olvasási sebesség | 500 MB/s |
| NVMe | Nem |
| SSD formátum | 2,5" |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Felület | Soros ATA III |
| Tanúsítvány | CE/FCC |
| Magasság | 7 mm |
| Szélesség | 69,6 mm |
| Mélység | 100 mm |
| Súly | 46 g |
| Csomagolás típusa | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága | 178 mm, 195 mm |
| Súly csomagolással együtt | 50 g |
| Csomagolási mélység | 8 mm |
| Csomag szélessége | 133 mm, 394 mm |
| Külső doboz hossza | 342 mm |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege | 6 kg |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 814914026823 |
| Írási sebesség: | 400 MB/s |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 IoT Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 8 x64, Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Pro x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 8 Enterprise x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 7 Starter, Windows 8.1 x64, Windows 7 Home Premium, Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10, Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 8.1 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64 |
| Olvasási sebesség: | 500 MB/s |
| NVMe: | Nem |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Felület: | Soros ATA III |
| Tanúsítvány: | CE/FCC |
| Magasság: | 7 mm |
| Szélesség: | 69,6 mm |
| Mélység: | 100 mm |
| Súly: | 46 g |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Csomag magassága: | 178 mm, 195 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 50 g |
| Csomagolási mélység: | 8 mm |
| Csomag szélessége: | 133 mm, 394 mm |
| Külső doboz hossza: | 342 mm |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege: | 6 kg |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

