NEDVES/SZÁRAZ PORSZÍVÓ 34L ELEKTROMOS CSATLAKOZÓVAL AT-DXV34PTA
Kód: AGDDEWODK0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NEDVES/SZÁRAZ PORSZÍVÓ 34L ELEKTROMOS CSATLAKOZÓVAL AT-DXV34PTA| Kompakt kialakítás | Igen |
| Leeresztő csavar | Igen |
| Szín | Fekete, Sárga |
| Porszívózás | Száraz és nedves |
| Fogantyú | Igen |
| Energiafogyasztás | 1200 W |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Tartálykapacitás | 34 liter |
| Fújó funkció | Igen |
| Max. vákuum | 15 kPa |
| Kábelhossz | 3 méter |
| Kerekek száma | 4 kerék |
| Beépített aljzat | Igen |
| Zajszint | 80 dB |
| Kefe tartozék | Igen |
| Táska mellékelve | Igen |
| Tárolózsák | Igen |
| Tömlőkkel együtt | Igen |
| HEPA szűrő | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Industrial vacuum cleaners |
|---|---|
| Súly: | 12.7 kg |
| EAN vonalkód: | 6921183003371 |
| Kompakt kialakítás: | Igen |
| Leeresztő csavar: | Igen |
| Szín: | Fekete, Borostyán |
| Porszívózás: | Száraz és nedves |
| Fogantyú: | Igen |
| Energiafogyasztás: | 1200 W |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 / 60 Hz |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Tartálykapacitás: | 34 liter |
| Fújó funkció: | Igen |
| Max. vákuum: | 15 kPa |
| Kábelhossz: | 3 méter |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Beépített aljzat: | Igen |
| Zajszint: | 80 dB |
| Kefe tartozék: | Igen |
| Táska mellékelve: | Igen |
| Tárolózsák: | Igen |
| Tömlőkkel együtt: | Igen |
| HEPA szűrő: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

