NATEC VEZETÉK NÉLKÜLI BILLENTYŰZET OKOSTÉVÉHEZ TURBOT 2
Kód: PERNATKLA0097
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
NATEC VEZETÉK NÉLKÜLI BILLENTYŰZET OKOSTÉVÉHEZ TURBOT 2| Alapanyag | ABS |
| Teljes méretű billentyűzet | Nem |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Kábelhossz | 1,5 méter |
| USB tápellátás | Igen |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk | Nem |
| Billentyűk száma a billentyűzeten | 90 |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Windows-billentyűk | Nem |
| Eszközinterfész | USB |
| Egérrel együtt | Nem |
| Mélység | 365 mm |
| Szélesség | 136 mm |
| Magasság | 15 mm |
| Súly | 94 g |
| Figyelmeztetés | Óvja a víztől és más folyadékoktól., Kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne szerelje szét a billentyűzetet - áramütés veszélye áll fenn. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.52 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969449341 |
| Alapanyag: | ABS |
| Teljes méretű billentyűzet: | Nem |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Kábelhossz: | 1,5 méter |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűk száma a billentyűzeten: | 90 |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Windows-billentyűk: | Nem |
| Eszközinterfész: | USB |
| Egérrel együtt: | Nem |
| Mélység: | 365 mm |
| Szélesség: | 136 mm |
| Magasság: | 15 mm |
| Súly: | 94 g |
| Figyelmeztetés: | Víztől és más folyadékoktól védendő., Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

