Makita UH6580 bozótvágó dupla pengés 670 W 4,4 kg
Kód: NELMAKNDZ0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Makita UH6580 bozótvágó dupla pengés 670 W 4,4 kg| Termékleírás | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 230V |
| Motorteljesítmény | 670 W |
| Szélesség | 223 mm |
| Magasság | 206 mm |
| Súly | 4,4 kg |
| Mélység | 1049 mm |
| Hangnyomásszint | 87 dB |
| Szín | Fekete, türkiz |
| Fogosztás | 2,8 cm |
| Mérési eltérés K | 1,5 m/s² |
| Ciklusidő terhelés nélkül | 1500 ppm |
| Ciklusfrekvencia | 3000 ppm |
| Penge mérete | 65 cm |
| Rezgések kibocsátása | 4,4 m/s² |
| Hangteljesítményszint | 95 dB |
| Maximális vágási vastagság | 1,8 cm |
| Penge típusa | Dupla penge |
| Zajszint | 96 dB |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Ne használja gyúlékony anyagok közelében. Használat előtt olvassa el a használati utasítást, és tartsa be az összes biztonsági óvintézkedést. Kerülje a vízzel való érintkezést, és száraz helyen tárolja. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hedge shears |
|---|---|
| Súly: | 5.4 kg |
| EAN vonalkód: | 088381095785 |
| Termékleírás: | A DeWalt hároméves jótállásának felhasználási feltételei https://www.dewalt.pl/3/ |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 230V |
| Motorteljesítmény: | 670 W |
| Szélesség: | 223 mm |
| Magasság: | 206 mm |
| Súly: | 4,4 kg |
| Mélység: | 1049 mm |
| Hangnyomásszint: | 87 dB |
| Szín: | Fekete, Türkiz |
| Fogosztás: | 2,8 cm |
| Mérési eltérés K: | 1,5 m/s² |
| Ciklusidő terhelés nélkül: | 1500 ppm |
| Ciklusfrekvencia: | 3000 ppm |
| Penge mérete: | 65 cm |
| Rezgések kibocsátása: | 4,4 m/s² |
| Hangteljesítményszint: | 95 dB |
| Maximális vágási vastagság: | 1,8 cm |
| Penge típusa: | Dupla penge |
| Zajszint: | 96 dB |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Ne használja gyúlékony anyagok közelében., Használat előtt olvassa el a használati utasítást, és kövesse az összes biztonsági óvintézkedést., Kerülje a vízzel való érintkezést, és száraz helyen tárolja. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

