Logitech MX Master 3S üzleti használatra
Kód: PERLOGMYS0511
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MX Master 3S üzleti használatra| Akkumulátor típusa | Beépített akkumulátor, lítium-polimer (LiPo) |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama | 2,33 hónap |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor kapacitása | 500mAh |
| Újratölthető | Igen |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szín | Grafit |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Ergonomikus kialakítás | Igen |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| LED-jelzők | Igen |
| Súly | 141 g |
| Szélesség | 84,3 mm |
| Magasság | 51 mm |
| Mélység | 124,9 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iOS 14, Android 9.0, iOS 15, Android 12.0, iPadOS, Android 10.0, Android 11.0 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú |
| Csomag szélessége | 61 mm |
| Súly csomagolással együtt | 240 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag magassága | 145 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Mozgásfelbontás | 8000DPI |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Görgetési irányok | Függőleges/vízszintes |
| Gombok száma | 7 |
| Görgők száma | 2 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Mozgásérzékelési technológia | Lézer |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Cél | Hivatal |
| Csendes kattanás | Igen |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 10 |
| Programozható gombokkal rendelkezik | Igen |
| Több eszköz támogatása | Igen |
| Kábelhossz | 1,3 méter |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.24 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206107885 |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor, Lítium-polimer (LiPo) |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátor élettartama: | 2,33 hónap |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor kapacitása: | 500mAh |
| Újratölthető: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szín: | Grafit |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| LED-jelzők: | Igen |
| Súly: | 141 g |
| Szélesség: | 84,3 mm |
| Magasság: | 51 mm |
| Mélység: | 124,9 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iOS 14, Android 9.0, iOS 15, Android 12.0, iPadOS, Android 10.0, Android 11.0 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Csomag szélessége: | 61 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 240 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag magassága: | 145 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 45°C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 8000DPI |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Görgetési irányok: | Függőleges/vízszintes |
| Gombok száma: | 7 |
| Görgők száma: | 2 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Mozgásérzékelési technológia: | Lézer |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Cél: | Hivatal |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 10 |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Kábelhossz: | 1,3 méter |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

