Logitech MK345
Kód: PERLOGKLM0065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MK345| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AA |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Szín | Fekete |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Védő funkciók | Kiömlésállóság |
| Csuklótámasz | Igen |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak | 60 ml |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Billentyűzetnyelv | angol |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Cél | PC/szerver |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| USB elosztók | Nem |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Multimédiás billentyűk | Igen |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Egér súlya | 91 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 67,9 × 38,4 × 105,4 mm |
| Billentyűzet súlya | 603 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 186,7 × 447,2 × 21,4 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 960 g |
| Csomag szélessége | 193 mm |
| Csomag magassága | 45 mm |
| Egyesítő vevőegység | Nem |
| Vevő méretei (sz x mé x ma) | 14,4 × 6,6 × 18,7 mm |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Használati utasítás | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Vevő | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 3 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| A fő csomag súlya | 3,7 kg |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Egér akkumulátorának élettartama | 18 hónap(ok) |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Gombok száma | 3 |
| Egérrel együtt | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Menet típusa | Labda |
| Görgő | Igen |
| Figyelmeztetés | A használt eszközöket elektronikai hulladékgyűjtő helyre kell vinni., Védje a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.93 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206053212 |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AA |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Szín: | Fekete |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Csuklótámasz: | Igen |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak: | 60 ml |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzetnyelv: | angol |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Cél: | PC/szerver |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| USB elosztók: | Nem |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Egér súlya: | 91 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 67,9 × 38,4 × 105,4 mm |
| Billentyűzet súlya: | 603 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 186,7 × 447,2 × 21,4 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 960 g |
| Csomag szélessége: | 193 mm |
| Csomag magassága: | 45 mm |
| Egyesítő vevőegység: | Nem |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 14,4 × 6,6 × 18,7 mm |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 3 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| A fő csomag súlya: | 3,7 kg |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Egér akkumulátorának élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Gombok száma: | 3 |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Menet típusa: | Labda |
| Görgő: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A használt eszközöket elektronikai hulladékgyűjtő helyre kell vinni., Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

