Logitech MK270
Kód: PERLOGKLA0104
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MK270| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Akkumulátorok száma | 3 |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Akkumulátor kapacitása | 1000mAh |
| Akkumulátor típusa | AAA, Alkáli |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Védő funkciók | Kiömlésállóság |
| Csuklótámasz | Nem |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Fekete |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Cél | Egyetemes |
| Ajánlott felhasználás | Otthon |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak | 60 ml |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 441 × 18 × 149 mm |
| Egér súlya | 75,2 g |
| Billentyűzet súlya | 498 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 60 × 39 × 99 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Csomag szélessége | 158 mm |
| Súly csomagolással együtt | 743,5 g |
| Csomag magassága | 46 mm |
| Vevő méretei (sz x mé x ma) | 14,4 × 6,6 × 18,7 mm |
| Akkumulátor | Igen |
| Vevő típusa | Egyesítő vevőegység |
| Vevő | Igen |
| Egyesítő vevőegység | Igen |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| A fő csomag súlya | 6,03 kg |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Egér akkumulátorának élettartama | 12 hónap(ok) |
| Egérrel együtt | Igen |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gombok száma | 3 |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Görgő | Igen |
| Elemek száma (egér) | 2 |
| Figyelmeztetés | Óvja a víztől és más folyadékoktól., Ne szerelje szét a billentyűzetet - áramütés veszélye áll fenn., Kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.76 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206039148 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Akkumulátorok száma: | 3 |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Akkumulátor kapacitása: | 1000mAh |
| Akkumulátor típusa: | AAA, Lúgos |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Csuklótámasz: | Nem |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Cél: | Egyetemes |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak: | 60 ml |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 441 × 18 × 149 mm |
| Egér súlya: | 75,2 g |
| Billentyűzet súlya: | 498 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 60 × 39 × 99 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 158 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 743,5 g |
| Csomag magassága: | 46 mm |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 14,4 × 6,6 × 18,7 mm |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vevő típusa: | Egyesítő vevőegység |
| Vevő: | Igen |
| Egyesítő vevőegység: | Igen |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| A fő csomag súlya: | 6,03 kg |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Egér akkumulátorának élettartama: | 12 hónap(ok) |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gombok száma: | 3 |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Görgő: | Igen |
| Elemek száma (egér): | 2 |
| Figyelmeztetés: | Víztől és más folyadékoktól védendő., Ne szerelje szét a billentyűzetet – áramütés veszélye áll fenn., Kövesse a helyi előírásokat az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozóan. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

