Logitech Master 920-011614 billentyűzet, egérrel együtt, Office Bluetooth, QWERTY, amerikai nemzetközi, grafitszürke
Kód: PERLOGKLM0085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech Master 920-011614 billentyűzet, egérrel együtt, Office Bluetooth, QWERTY, amerikai nemzetközi, grafitszürke| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Újratölthető | Igen |
| Elemek száma (billentyűzet) | 1 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | Beépített akkumulátor |
| Töltési forrás | USB Type-C |
| Akkumulátor kapacitása | 1500mAh |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Háttérvilágítás típusa | JÉG |
| Háttérvilágítás színe | Fehér |
| Állítható háttérvilágítás | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Csuklótámasz | Igen |
| Háttérvilágítás | Igen |
| Anyag | Alumínium |
| LED-jelzők | Igen |
| Szín | Grafit |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Több eszköz támogatása | Igen |
| Billentyűzetprofil | Alacsony profilú |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Billentyűzetkapcsolók | Ollós kapcsoló |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Billentyűzet súlya | 810 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 84,3 × 51 × 124,9 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 430,2 × 20,5 × 131,63 mm |
| Egér súlya | 141 g |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 1,7 kg |
| Csomag magassága | 144 mm |
| Csomag szélessége | 78 mm |
| Jótállási időszak | 2 év(ek) |
| Letölthető szoftver | Logikai beállítások+ |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Akkumulátor | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB A típusú - USB C típusú |
| Vevő | Igen |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Vevő méretei (sz x mé x ma) | 14,4 × 6,6 × 18,4 mm |
| Belefoglalt termékek száma | 3 darab |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Használati utasítás | Igen |
| A csomag tartalma | MX Keys S Combo billentyűzet, egér, csuklótámasz, Logi Bolt USB vevőegység, USB-A - USB-C töltőkábel, felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya | 4,99 kg |
| Egér akkumulátorának kapacitása | 500mAh |
| Dönthető kerék | Igen |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Mozgásérzékelési technológia | Lézer |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gombok száma | 7 |
| Görgő | Igen |
| Egér akkumulátorának típusa | Beépített akkumulátor |
| Egérrel együtt | Igen |
| Gombfunkciók | Előre |
| Görgetési irányok | Függőleges/vízszintes |
| Egér akkumulátortechnológia | Lítium-polimer (LiPo) |
| Görgők száma | 2 |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Hipergyors görgetés | Igen |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült | 26% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | Szénsemleges, Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 1.62 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206112445 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Újratölthető: | Igen |
| Elemek száma (billentyűzet): | 1 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | Beépített akkumulátor |
| Töltési forrás: | USB Type-C |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Háttérvilágítás típusa: | JÉG |
| Háttérvilágítás színe: | Fehér |
| Állítható háttérvilágítás: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Csuklótámasz: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Anyag: | Alumínium |
| LED-jelzők: | Igen |
| Szín: | Grafit |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Billentyűzetprofil: | Alacsony profilú |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Billentyűzetkapcsolók: | Ollós kapcsoló |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Billentyűzet súlya: | 810 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 84,3 × 51 × 124,9 mm |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 430,2 × 20,5 × 131,63 mm |
| Egér súlya: | 141 g |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 1,7 kg |
| Csomag magassága: | 144 mm |
| Csomag szélessége: | 78 mm |
| Jótállási időszak: | 2 év(ek) |
| Letölthető szoftver: | Logikai beállítások+ |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Akkumulátor: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Vevő: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 14,4 × 6,6 × 18,4 mm |
| Belefoglalt termékek száma: | 3 darab |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Használati utasítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | MX Keys S Combo billentyűzet, egér, csuklótámasz, Logi Bolt USB vevőegység, USB-A - USB-C töltőkábel, felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya: | 4,99 kg |
| Egér akkumulátorának kapacitása: | 500mAh |
| Dönthető kerék: | Igen |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Mozgásérzékelési technológia: | Lézer |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gombok száma: | 7 |
| Görgő: | Igen |
| Egér akkumulátorának típusa: | Beépített akkumulátor |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Gombfunkciók: | Előre |
| Görgetési irányok: | Függőleges/vízszintes |
| Egér akkumulátortechnológia: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Görgők száma: | 2 |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Hipergyors görgetés: | Igen |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült: | 26% |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Szénsemleges, Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

