LOGITECH M330 SILENT PLUS egér, fekete
Kód: PERLOGKLM0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LOGITECH M330 SILENT PLUS egér, fekete| Akkumulátor típusa | Alkáli, AA |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Akkumulátor élettartama | 24 hónap(ok) |
| Szín | Fekete |
| Felületi elszíneződés | Monoton |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Vevő súlya | 1,8 gramm |
| Vevő magassága | 1,44 cm |
| Súly | 91 g |
| Vevő szélessége | 1,87 cm |
| Szélesség | 67,9 mm |
| Vevő mélysége | 6,1 mm |
| Magasság | 105,4 mm |
| Mélység | 38,4 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Starter, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac 10 Yos10. 10.13 High Sierra |
| Akkumulátor | Igen |
| Súly csomagolással együtt | 147,7 g |
| Csomag magassága | 186 mm |
| Vevő | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Csomag szélessége | 83 mm |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| A fő csomag súlya | 1,58 kg |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Görgők száma | 1 |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Menet típusa | Kerekek |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Nem |
| Gombok száma | 3 |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.12 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206066670 |
| Akkumulátor típusa: | Lúgos, AA |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor élettartama: | 24 hónap(ok) |
| Szín: | Fekete |
| Felületi színezés: | Monoton |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Vevő súlya: | 1,8 gramm |
| Vevő magassága: | 1,44 cm |
| Súly: | 91 g |
| Vevő szélessége: | 1,87 cm |
| Szélesség: | 67,9 mm |
| Vevő mélysége: | 6,1 mm |
| Magasság: | 105,4 mm |
| Mélység: | 38,4 mm |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 x64, Windows 7 Home Basic x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 7 Starter, Windows 10 Pro, Windows 8 Enterprise |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Akkumulátor: | Igen |
| Súly csomagolással együtt: | 147,7 g |
| Csomag magassága: | 186 mm |
| Vevő: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Csomag szélessége: | 83 mm |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| A fő csomag súlya: | 1,58 kg |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Görgők száma: | 1 |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Nem |
| Gombok száma: | 3 |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

