Logitech 920-010945 billentyűzet Office Bluetooth QWERTY amerikai nemzetközi grafitszürke
Kód: PERLOGKLA0180
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 920-010945 billentyűzet Office Bluetooth QWERTY amerikai nemzetközi grafitszürke| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Akkumulátorok száma | 2 |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AA |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| LED-jelzők | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Szín | Grafit |
| Csuklótámasz | Igen |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Védő funkciók | Kiömlésállóság |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Billentyűzetprofil | Nagy horderejű |
| Billentyűleütés | 3,2 mm |
| Eszközinterfész | Bluetooth |
| Ajánlott felhasználás | Hivatal |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak | 60 ml |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetkapcsolók | Membránkapcsoló |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Kulcsfontosságú élet | 20 millió karakter |
| Multimédiás billentyűk | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Billentyűzet súlya | 707,5 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 193,5 × 24,3 × 457,31 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android 9.0, iOS 14, iOS 15, Android 12.0, Android 11.0, Android 8.0, iPadOS, Android 10.0 |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 32 mm |
| Csomag szélessége | 205 mm |
| Súly csomagolással együtt | 953 g |
| Akkumulátor súlya | 48,23 gramm |
| Vevő | Igen |
| Vevő súlya | 1,8 gramm |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Használati utasítás | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| A csomag tartalma | Signature K650 vezeték nélküli kényelmi billentyűzet 2 db AA elem (behelyezve) Logi Bolt USB vevőegység Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya | 900 g |
| Egérrel együtt | Nem |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült | 28% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.95 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206105607 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AA |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| LED-jelzők: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Szín: | Grafit |
| Csuklótámasz: | Igen |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Védő funkciók: | Kiömlésállóság |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Billentyűzetprofil: | Nagy horderejű |
| Billentyűleütés: | 3,2 mm |
| Eszközinterfész: | Bluetooth |
| Ajánlott felhasználás: | Hivatal |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak: | 60 ml |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Billentyűzetkapcsolók: | Membránkapcsoló |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Kulcsfontosságú élet: | 20 millió karakter |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Billentyűzet súlya: | 707,5 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 193,5 × 24,3 × 457,31 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 11 |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 9.0, iOS 14, iOS 15, Android 12.0, Android 11.0, Android 8.0, iPadOS, Android 10.0 |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 32 mm |
| Csomag szélessége: | 205 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 953 g |
| Akkumulátor súlya: | 48,23 gramm |
| Vevő: | Igen |
| Vevő súlya: | 1,8 gramm |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Használati utasítás: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| A csomag tartalma: | Signature K650 vezeték nélküli kényelmi billentyűzet 2 db AA elem (behelyezve) Logi Bolt USB vevőegység Felhasználói dokumentáció |
| A fő csomag súlya: | 900 g |
| Egérrel együtt: | Nem |
| A termék fogyasztás után újrahasznosított műanyagból készült: | 28% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

