Logitech 920-009204 billentyűzet, egérrel együtt, Univerzális RF vezeték nélküli, QWERTY, Amerikai nemzetközi, grafitszürke
Kód: PERLOGKLM0079
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 920-009204 billentyűzet, egérrel együtt, Univerzális RF vezeték nélküli, QWERTY, Amerikai nemzetközi, grafitszürke| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Akkumulátor típusa | AAA, Alkáli |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Akkumulátorok száma | 3 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AAA |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása | 1000mAh |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Csuklótámasz | Nem |
| Szín | Grafit |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 143,9 × 21,3 × 373,5 mm |
| Billentyűzet súlya | 558 g |
| Egér súlya | 100 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 59 × 107 × 26,5 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények | Windows | ChromeOS | Surface kompatibilis |
| Súly csomagolással együtt | 861 g |
| Csomag magassága | 35 mm |
| Csomag szélessége | 150 mm |
| Vevő súlya | 2 gramm |
| Vevő | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Vevő méretei (sz x mé x ma) | 18,7 × 6,1 × 14,4 mm |
| Belefoglalt termékek száma | 1 darab |
| A fő csomag súlya | 6,98 kg |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Mozgásfelbontás | 1000DPI |
| Menet típusa | Kerekek |
| Egér akkumulátorának élettartama | 18 hónap(ok) |
| Görgő | Igen |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Gombok száma | 3 |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Egérrel együtt | Igen |
| Figyelmeztetés | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket., A használt készülékeket elektronikai hulladék gyűjtőhelyére kell vinni. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 0.84 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206086609 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Akkumulátor típusa: | AAA, Lúgos |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Akkumulátorok száma: | 3 |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AAA |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 1000mAh |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Csuklótámasz: | Nem |
| Szín: | Grafit |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 143,9 × 21,3 × 373,5 mm |
| Billentyűzet súlya: | 558 g |
| Egér súlya: | 100 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 59 × 107 × 26,5 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Windows | ChromeOS | Surface kompatibilis |
| Súly csomagolással együtt: | 861 g |
| Csomag magassága: | 35 mm |
| Csomag szélessége: | 150 mm |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Vevő: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Vevő méretei (sz x mé x ma): | 18,7 × 6,1 × 14,4 mm |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| A fő csomag súlya: | 6,98 kg |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Mozgásfelbontás: | 1000DPI |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Egér akkumulátorának élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Görgő: | Igen |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Gombok száma: | 3 |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket., A használt eszközöket elektronikai hulladékgyűjtő helyre kell vinni. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

