Logitech 920-008685 billentyűzet Egérrel együtt Univerzális RF vezeték nélküli QWERTY USA Nemzetközi Fekete
Kód: PERLOGKLM0072
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 920-008685 billentyűzet Egérrel együtt Univerzális RF vezeték nélküli QWERTY USA Nemzetközi Fekete| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Elemek száma (billentyűzet) | 2 |
| Akkumulátorok száma | 3 |
| Akkumulátor élettartama | 36 hónap |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa | AA |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa | AA, alkáli elem |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Védő funkciók | Cseppállóság, Kopásállóság |
| Állítható billentyűzetmagasság | Igen |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Teljes méretű billentyűzet | Igen |
| Billentyűzet stílus | Közvetlen |
| Csuklótámasz | Igen |
| Szín | Fekete |
| LED-es akkumulátorjelző | Igen |
| LED-jelzők | Akkumulátor |
| Maximális dőlésszög beállítás | 8° |
| Ajánlott felhasználás | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum | Teljes méret (100%) |
| Csatlakozási technológia | Vezeték nélküli |
| Billentyűzetkiosztás | QWERTY |
| Állítható magasságok száma | 3 |
| Szögbeállítás (minimum) | 4° |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Programozható gyorsbillentyűk | Igen |
| USB elosztók | Nem |
| Multimédiás billentyűk | Igen |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak | 60 ml |
| Billentyűparancsok | Igen |
| Billentyűzetkapcsolók | Membránkapcsoló |
| Ujjlenyomat-olvasó | Nem |
| Néma billentyűk | Igen |
| Cél | Egyetemes |
| Pozícionáló eszköz | Nem |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzetnyelv | USA Nemzetközi |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Windows-billentyűk | Igen |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma) | 457,3 × 24 × 193,5 mm |
| Billentyűzet súlya | 805 g |
| Egér súlya | 73,5 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma) | 39,2 × 111,5 × 61,8 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények | Szükséges eszközök: Windows 7, 8, 10 vagy újabb ChromeOS Szabad USB-portok |
| Súly csomagolással együtt | 1,2 kg |
| Csomag magassága | 200 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 48 mm |
| Egyesítő vevőegység | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Használati utasítás | Igen |
| Vevő típusa | Egyesítő vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 84716060 |
| A fő csomag súlya | 5 kg |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Gombok száma | 3 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gumi markolatok | Igen |
| Egér akkumulátorának élettartama | 18 hónap(ok) |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Görgő | Igen |
| Elemek száma (egér) | 1 |
| Egérrel együtt | Igen |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Egér akkumulátorának típusa | AA |
| Görgetési irányok | Függőleges |
| Görgők száma | 1 |
| Figyelmeztetés | A használt eszközöket elektronikai hulladékgyűjtő helyre kell vinni., Védje a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboard sets with mouse |
|---|---|
| Súly: | 1.06 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206077461 |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Elemek száma (billentyűzet): | 2 |
| Akkumulátorok száma: | 3 |
| Akkumulátor élettartama: | 36 hónap |
| Billentyűzet akkumulátorának típusa: | AA |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Védő funkciók: | Cseppállóság, Kopásállóság |
| Állítható billentyűzetmagasság: | Igen |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Teljes méretű billentyűzet: | Igen |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Csuklótámasz: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| LED-es akkumulátorjelző: | Igen |
| LED-jelzők: | Akkumulátor |
| Maximális dőlésszög beállítás: | 8° |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Állítható magasságok száma: | 3 |
| Szögbeállítás (minimum): | 4° |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Programozható gyorsbillentyűk: | Igen |
| USB elosztók: | Nem |
| Multimédiás billentyűk: | Igen |
| Ellenáll a kiömlött folyadékoknak: | 60 ml |
| Billentyűparancsok: | Igen |
| Billentyűzetkapcsolók: | Membránkapcsoló |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Nem |
| Néma billentyűk: | Igen |
| Cél: | Egyetemes |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzetnyelv: | USA Nemzetközi |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 457,3 × 24 × 193,5 mm |
| Billentyűzet súlya: | 805 g |
| Egér súlya: | 73,5 g |
| Egér méretei (sz x mé x ma): | 39,2 × 111,5 × 61,8 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Minimális rendszerkövetelmények: | Szükséges eszközök: Windows 7, 8, 10 vagy újabb ChromeOS Szabad USB-portok |
| Súly csomagolással együtt: | 1,2 kg |
| Csomag magassága: | 200 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 48 mm |
| Egyesítő vevőegység: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Vevő típusa: | Egyesítő vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84716060 |
| A fő csomag súlya: | 5 kg |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Gombok száma: | 3 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gumi markolatok: | Igen |
| Egér akkumulátorának élettartama: | 18 hónap(ok) |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Görgő: | Igen |
| Elemek száma (egér): | 1 |
| Egérrel együtt: | Igen |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Egér akkumulátorának típusa: | AA |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Görgők száma: | 1 |
| Figyelmeztetés: | A használt eszközöket elektronikai hulladékgyűjtő helyre kell vinni., Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

