Logitech 910-007014 egér, utazó, jobb- és balkezeseknek, RF vezeték nélküli + Bluetooth, optikai, 4000 DPI
Kód: PERLOGMYS0516
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 910-007014 myš Cestování Pro praváky i leváky RF bezdrátové + Bluetooth Optický 4000 DPI| Napájecí zdroj | Baterie |
| Nabíjecí port USB typu C | Ne |
| Počet baterií | 1 |
| Typ baterie | AA, Alkalický |
| Životnost baterie | 24 měsíc/ů |
| USB Power Delivery | Ne |
| Barva | Růžová |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Šířka | 58,7 mm |
| Hmotnost | 76 g |
| Hloubka | 106,7 mm |
| Výška | 26,6 mm |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 9.0, iPadOS, Android 10.0 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Záruční list | Ano |
| Baterie | Ano |
| Návod k obsluze | Ano |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Počet tlačítek | 3 |
| Tiché kliknutí | Ano |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ano |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Účel | Cestování |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206110410 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Akkumulátor típusa: | AA, Lúgos |
| Akkumulátor élettartama: | 24 hónap(ok) |
| USB tápellátás: | Nem |
| Szín: | Rózsaszín |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Szélesség: | 58,7 mm |
| Súly: | 76 gramm |
| Mélység: | 106,7 mm |
| Magasság: | 26,6 mm |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 9.0, iPadOS, Android 10.0 |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Használati utasítás: | Igen |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Gombok száma: | 3 |
| Csendes kattanás: | Igen |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Cél: | Utazási |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

