Logitech 910-006958 egér Office Jobbkezes RF vezeték nélküli + Bluetooth Lézer 8000 DPI
Kód: PERLOGMYS0509
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech 910-006958 egér Office Jobbkezes RF vezeték nélküli + Bluetooth Lézer 8000 DPI| USB Type-C töltőport | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 500mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo), Beépített akkumulátor |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Újratölthető | Igen |
| Formátum | Jobbkezeseknek |
| Szín | Grafit |
| LED-jelzők | Igen |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Súly | 99 g |
| Vevő magassága | 1,16 cm |
| Szélesség | 65 mm |
| Magasság | 34,4 mm |
| Vevő mélysége | 8,8 mm |
| Vevő szélessége | 5,8 mm |
| Mélység | 100,5 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | Android, iPadOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Csomag magassága | 116,4 mm |
| Súly csomagolással együtt | 160 g |
| Csomag szélessége | 58,2 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -5 - 40°C |
| Használati utasítás | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő | Igen |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Cél | Hivatal |
| Görgők száma | 1 |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Programozható gombokkal rendelkezik | Igen |
| Több eszköz támogatása | Igen |
| Testreszabható érzékelési érzékenység | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia | Lézer |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban) | 10 |
| Gombfunkciók | Előre |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Gombok száma | 6 |
| Programozható gombok száma | 4 |
| Mozgásfelbontás | 8000DPI |
| Menet típusa | Kerekek |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság | 10 méter |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.166 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206112490 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 500mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo), Beépített akkumulátor |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Újratölthető: | Igen |
| Formátum: | Jobbkezeseknek |
| Szín: | Grafit |
| LED-jelzők: | Igen |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Súly: | 99 g |
| Vevő magassága: | 1,16 cm |
| Szélesség: | 65 mm |
| Magasság: | 34,4 mm |
| Vevő mélysége: | 8,8 mm |
| Vevő szélessége: | 5,8 mm |
| Mélység: | 100,5 mm |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | Android, iPadOS |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Csomag magassága: | 116,4 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 160 g |
| Csomag szélessége: | 58,2 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -5 - 40°C |
| Használati utasítás: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Cél: | Hivatal |
| Görgők száma: | 1 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli + Bluetooth |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Lézer |
| Gomb tartóssága (millió kattintásban): | 10 |
| Gombfunkciók: | Előre |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Gombok száma: | 6 |
| Programozható gombok száma: | 4 |
| Mozgásfelbontás: | 8000DPI |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

