LANBERG FALI SZEKRÉNY 10" 12U (280X310, FEKETE) acélajtós
Kód: SZALAEWIS0074
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LANBERG FALI SZEKRÉNY 10" 12U (280X310, FEKETE) acélajtós| Maximális teherbírás | 20 kg |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP20 |
| Szín | Fekete |
| Modell | Fali polc |
| Rackkapacitás | 12U |
| Méret | 25,4 cm (10") |
| Súly | 8,27 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége | 24 cm |
| Szélesség | 280 mm |
| Magasság | 603 mm |
| Mélység | 310 mm |
| Ajtó anyaga | Acél |
| A készletben található tartozékok | Falra szerelhető tartozékok, bejárati ajtózár, M6-os csavarok |
| Figyelmeztetés | Biztosítson megfelelő szellőzést a szekrénybe szerelt berendezések túlmelegedésének elkerülése érdekében., Óvatosan kezelje az üveg alkatrészeket, mert eltörhetnek és sérülést okozhatnak., Telepítés előtt győződjön meg arról, hogy a fal elbírja a szekrény megfelelő súlyát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Hanging cabinets 10"/ 19" |
|---|---|
| Súly: | 9 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969429480 |
| Maximális teherbírás: | 20 kg |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP20 |
| Szín: | Fekete |
| Modell: | Fali polc |
| Rackkapacitás: | 12U |
| Méret: | 25,4 cm (10") |
| Súly: | 8,27 kg |
| Válaszfal beépítési mélysége: | 24 cm |
| Szélesség: | 280 mm |
| Magasság: | 603 mm |
| Mélység: | 310 mm |
| Ajtó anyaga: | Acél |
| A készletben található tartozékok: | Falra szerelhető tartozékok, bejárati ajtózár, M6-os csavarok |
| Figyelmeztetés: | Biztosítsa a megfelelő szellőzést a szekrénybe szerelt berendezések túlmelegedésének elkerülése érdekében., Óvatosan kezelje az üveg alkatrészeket, mert eltörhetnek és sérülést okozhatnak., Telepítés előtt győződjön meg arról, hogy a fal elbírja a szekrény megfelelő súlyát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

