Lanberg elosztó Rack PDU (1u, 10a, 8x 230v, 2m) pdu-04e04i-0200-iec-bk
Kód: LIPLAERAK0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg elosztó Rack PDU (1u, 10a, 8x 230v, 2m) pdu-04e04i-0200-iec-bk| LED-jelzők | Tevékenység |
| Kábelhossz | 2 méter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50–60 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség | 220 - 250 V |
| Maximális teljesítmény | 2500 W |
| Maximális áram | 10A |
| Rackkapacitás | 1U |
| Szín | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Méret | 48,3 cm (19") |
| Szélesség | 431 mm |
| Magasság | 44,5 mm |
| Súly | 760 g |
| Mélység | 45 mm |
| Dugó | C14 elosztó |
| Hálózati aljzatok típusai | C13 elosztó, E típus |
| Aljzatok száma | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | RACK power strips |
|---|---|
| Súly: | 0.919 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969414448 |
| LED-jelzők: | Tevékenység |
| Kábelhossz: | 2 méter |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Névleges bemeneti feszültség: | 220 - 250 V |
| Maximális teljesítmény: | 2500 W |
| Maximális áram: | 10A |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Szín: | Fekete |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Méret: | 48,3 cm (19") |
| Szélesség: | 431 mm |
| Magasság: | 44,5 mm |
| Súly: | 760 g |
| Mélység: | 45 mm |
| Dugó: | C14 elosztó |
| Hálózati aljzatok típusai: | C13 elosztó, E típus |
| Aljzatok száma: | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

