Lanberg AK-1502-B rack kiegészítők Ventilátorpanel
Kód: SZALAEWEN0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lanberg AK-1502-B rack kiegészítők Ventilátorpanel| Modell | Ventilátorpanel |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Beépített ventilátor | Igen |
| Rackkapacitás | 1U |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Bemeneti feszültség | 230V |
| Tápegység | Légkondicionáló |
| Maximális energiafogyasztás | 38 W |
| Méret | 48,3 cm (19") |
| Súly | 2,93 kg |
| Szélesség | 483 mm |
| Magasság | 44,5 mm |
| Mélység | 192 mm |
| Figyelmeztetés | Ne érjen a ventilátorokhoz, amikor a készülék működik. Biztosítsa a megfelelő szellőzést a készülék körül. A készülék felforrósodhat, ami égési sérüléseket okozhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ventilation |
|---|---|
| Súly: | 3.4 kg |
| EAN vonalkód: | 5901969418064 |
| Modell: | Ventilátorpanel |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 2 ventilátor/ventilátorok |
| Beépített ventilátor: | Igen |
| Rackkapacitás: | 1U |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Bemeneti feszültség: | 230V |
| Tápegység: | Légkondicionáló |
| Maximális energiafogyasztás: | 38 W |
| Méret: | 48,3 cm (19") |
| Súly: | 2,93 kg |
| Szélesség: | 483 mm |
| Magasság: | 44,5 mm |
| Mélység: | 192 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne érintse meg a ventilátorokat, amíg a készülék működik., Biztosítson megfelelő szellőzést a készülék körül., A készülék felforrósodhat, ami égési sérüléseket okozhat. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

