Klávesnice typu gasket HERO84 HE bílá+fialová+gradient+LIGHT s přepínači JadeKing RGB AULA
Kód: PERAULKLA0029
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Klávesnice typu gasket HERO84 HE bílá+fialová+gradient+LIGHT s přepínači JadeKing RGB AULA| Typ zdroje | USB-C |
| Barva | Bílá, Purpurová |
| Podsvícení | Ano |
| Barva podsvětlení | RGB |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Numerické klávesy | Ne |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Technologie propojení | Kabel |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Doporučené použití | Hraní |
| Rozhraní zařízení | USB typu C |
| Výška | 42,5 mm |
| Šířka | 322 mm |
| Délka | 139 mm |
| Klávesnice | Ano |
| Obsahuje myš | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 1.295 kg |
| EAN vonalkód: | 6978080504289 |
| Forrás típusa: | USB-C |
| Szín: | Fehér, Lila |
| Háttérvilágítás: | Igen |
| Háttérvilágítás színe: | RGB |
| Billentyűzet stílus: | Közvetlen |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Billentyűzetkiosztás: | QWERTY |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| Billentyűzetkapcsolók: | Mechanikus kapcsoló |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Eszközinterfész: | USB Type-C |
| Magasság: | 42,5 mm |
| Szélesség: | 322 mm |
| Hossz: | 139 mm |
| Billentyűzet: | Igen |
| Egérrel együtt: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

