Kioxia EXCERIA 2,5" 480 GB Serial ATA III TLC
Kód: DIAKIXSSD0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kioxia EXCERIA 2,5" 480 GB Serial ATA III TLC| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1500000 óra |
| Olvasási sebesség | 555 MB/s |
| SSD formátum | 2,5" |
| SSD-kapacitás | 480 GB |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 88000 IOPS |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| DevSlp (eszköz alvó üzemmód) támogatás | Igen |
| TRIM-támogatás | Igen |
| Memória típusa | Vékonyréteg-kár |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 82000 IOPS |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 120 |
| Felület | Soros ATA III |
| Írási sebesség | 540 MB/s |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 1,6 W |
| Üzemi feszültség | 5V |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 1,6 W |
| Magasság | 7,2 mm |
| Súly | 45,6 g |
| Szélesség | 70,1 mm |
| Mélység | 100,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–65 °C |
| Ütés működés közben | 1500 gramm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Üzemi rezgések | 20 gramm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4582563851856 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1500000 óra |
| Olvasási sebesség: | 555 MB/s |
| SSD formátum: | 2,5" |
| SSD-kapacitás: | 480 GB |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 88000 IOPS |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| DevSlp (eszköz alvó üzemmód) támogatás: | Igen |
| TRIM-támogatás: | Igen |
| Memória típusa: | Vékonyréteg-kár |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 82000 IOPS |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 120 |
| Felület: | Soros ATA III |
| Írási sebesség: | 540 MB/s |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 1,6 W |
| Üzemi feszültség: | 5V |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 1,6 W |
| Magasság: | 7,2 mm |
| Súly: | 45,6 g |
| Szélesség: | 70,1 mm |
| Mélység: | 100,5 mm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–65 °C |
| Ütés működés közben: | 1500 gramm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Üzemi rezgések: | 20 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

