Kingston Technology XS1000 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) fekete
Kód: DIAKINZEW0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology XS1000 1 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) fekete| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 x64, Windows 11 Pro |
| Alapanyag | Fém, Műanyag |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek | iPadOS 17.4, iOS 14, iPadOS 13, iPadOS 14, Android, iOS 16, iPadOS 17.5, iPadOS 17.1.1, iOS 13, iOS 15 |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 32,6 mm |
| Magasság | 13,5 mm |
| Mélység | 69,5 mm |
| Súly | 44,8 g |
| Csomagolási mélység | 24,1 mm |
| Csomag szélessége | 82,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 63,27 gramm |
| Wi-Fi | Nem |
| USB-s verzió | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Thunderbolt technológia | Nem |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Mellékelt kábelek | USB C típusú - USB A típusú |
| Mennyiség dobozonként | 15 darab |
| Külső doboz hossza | 222,2 mm |
| A fő csomag súlya | 1,12 kg |
| Figyelmeztetés | Ne nyissa ki a lemezfedelet, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., Ez a termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést. |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Olvasási sebesség | 1050 MB/s |
| Írási sebesség | 1000 MB/s |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | External drives |
|---|---|
| Súly: | 0.06 kg |
| EAN vonalkód: | 740617338515 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 IoT Core, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 11 Enterprise, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 11 Enterprise x64, Windows 10 Home x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 11, Windows 11 Home, Windows 11 x64, Windows 11 Pro |
| Alapanyag: | Fém, Műanyag |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 14.0 Sonoma, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott mobil operációs rendszerek: | iPadOS 17.4, iOS 14, iPadOS 13, iPadOS 14, Android, iOS 16, iPadOS 17.5, iPadOS 17.1.1, iOS 13, iOS 15 |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 32,6 mm |
| Magasság: | 13,5 mm |
| Mélység: | 69,5 mm |
| Súly: | 44,8 g |
| Csomagolási mélység: | 24,1 mm |
| Csomag szélessége: | 82,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 63,27 gramm |
| Wi-Fi: | Nem |
| USB-s verzió: | 3.2 2. generáció (3.1 2. generáció) |
| Thunderbolt technológia: | Nem |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Mellékelt kábelek: | USB C típusú - USB A típusú |
| Mennyiség dobozonként: | 15 darab |
| Külső doboz hossza: | 222,2 mm |
| A fő csomag súlya: | 1,12 kg |
| Figyelmeztetés: | Ne nyissa ki a lemeztartó fedelét, és ne próbálja meg saját kezűleg megjavítani., Ez a termék olyan elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyek veszélyesek lehetnek a környezetre. Ne dobja a háztartási hulladékba., Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést. |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Olvasási sebesség: | 1050 MB/s |
| Írási sebesség: | 1000 MB/s |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

