Kingston Technology SSD lemez 2000G RENEGADE PCIe 4.0 NVMe HŰTŐVEL
Kód: DIAKINSSD0141
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology SSD lemez 2000G RENEGADE PCIe 4.0 NVMe HŰTŐVEL| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1800000 óra |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Vezérlő típusa | Phison E18 |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO) | 7300 MB/s |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO) | 7000 MB/s |
| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 0,36 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,05 W |
| Energiafogyasztás (írás) | 9,9 W |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 2,8 W |
| Súly | 34,9 g |
| Magasság | 10,5 mm |
| Szélesség | 23,7 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Csomagolási mélység | 20,3 mm |
| Súly csomagolással együtt | 73,35 gramm |
| Csomag magassága | 151,1 mm, 152,4 mm |
| Csomag szélessége | 109,2 mm, 196,8 mm |
| Nem üzemi rezgések | 20 gramm |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Üzemi rezgések | 2,17 G |
| Mennyiség dobozonként | 10 darab |
| Külső doboz hossza | 234,9 mm |
| A fő csomag súlya | 899,99 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 740617331134 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1800000 óra |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Vezérlő típusa: | Phison E18 |
| Szekvenciális olvasási sebesség (ATTO): | 7300 MB/s |
| Szekvenciális írási sebesség (ATTO): | 7000 MB/s |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,36 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,05 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 9,9 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 2,8 W |
| Súly: | 34,9 g |
| Magasság: | 10,5 mm |
| Szélesség: | 23,7 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 20,3 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 73,35 gramm |
| Csomag magassága: | 151,1 mm, 152,4 mm |
| Csomag szélessége: | 109,2 mm, 196,8 mm |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Mennyiség dobozonként: | 10 darab |
| Külső doboz hossza: | 234,9 mm |
| A fő csomag súlya: | 899,99 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

