Kingston Technology SSD disk 256G KC600 SATA3 mSATA
Kód: DIAKINSSD0078
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology SSD disk 256G KC600 SATA3 mSATA| Komponent pro | PC/Laptop |
| TBW klasifikace (zapsaných terabytů) | 150 |
| Rychlost přenosu dat | 6 Gbit/s |
| Formát SSD | mSATA |
| Rozhraní | Serial ATA III |
| Náhodné čtení (4 KB) | 90000 IOPS |
| Střední doba mezi poruchami (MTBF) | 1000000 h |
| NVMe | Ne |
| Typ řadiče | SMI SM2259 |
| Náhodný zápis (4 KB) | 80000 IOPS |
| Hardwarové šifrovaní | Ano |
| Typ paměti | 3D TLC |
| Kapacita disku SSD | 256 GB |
| Rychlost zápisu | 500 MB/s |
| Rychlost čtení | 550 MB/s |
| Šifrování/zabezpečení | 256-bit AES-XTS |
| Spotřeba energie (čtení) | 1,2 W |
| Spotřeba energie (psaní) | 2,4 W |
| Spotřeba energie (průměrná) | 0,1 W |
| Spotřeba energie (v klidu) | 0,08 W |
| Výška | 4,85 mm |
| Hloubka | 50,8 mm |
| Hmotnost | 6 g |
| Šířka | 29,9 mm |
| Šířka balení | 45,7 mm, 104,8 mm |
| Výška balení | 95,2 mm, 54 mm |
| Hmotnost včetně balení | 13,94 g |
| Hloubka balení | 7,62 mm |
| Provozní vibrace | 2,17 G |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 85 °C |
| Neprovozní vibrace | 20 G |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 70 °C |
| Množství na kartonové balení | 25 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 206,4 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84717070 |
| Váha hlavního obalu | 416,98 g |
| Varování | Přístroj sami nerozebírejte., Nevystavujte vysokým teplotám., Chraňte před vlhkostí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.015 kg |
| EAN vonalkód: | 740617315981 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 150 |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| SSD formátum: | mSATA |
| Felület: | Soros ATA III |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 90000 IOPS |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1000000 óra |
| NVMe: | Nem |
| Vezérlő típusa: | SMI SM2259 |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 80000 IOPS |
| Hardveres titkosítás: | Igen |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| SSD-kapacitás: | 256 GB |
| Írási sebesség: | 500 MB/s |
| Olvasási sebesség: | 550 MB/s |
| Titkosítás/Biztonság: | 256 bites AES-XTS |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 1,2 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 2,4 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,1 W |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,08 W |
| Magasság: | 4,85 mm |
| Mélység: | 50,8 mm |
| Súly: | 6 gramm |
| Szélesség: | 29,9 mm |
| Csomag szélessége: | 45,7 mm, 104,8 mm |
| Csomag magassága: | 95,2 mm, 54 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 13,94 gramm |
| Csomagolási mélység: | 7,62 mm |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Mennyiség dobozonként: | 25 darab |
| Külső doboz hossza: | 206,4 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| A fő csomag súlya: | 416,98 g |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

