Kingston Technology KC3000 M.2 4096 GB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe meghajtó
Kód: DIAKINSSD0086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KC3000 M.2 4096 GB PCI Express 4.0 3D TLC NVMe meghajtó| SSD-kapacitás | 4 TB |
| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Olvasási sebesség | 7000 MB/s |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Írási sebesség | 7000 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1800000 óra |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 3200 |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| NVMe | Igen |
| Vezérlő típusa | Phison E18 |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,005 W |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 0,36 W |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 2,7 W |
| Energiafogyasztás (írás) | 10,2 W |
| Szélesség | 80 mm |
| Súly | 9,7 g |
| Magasság | 22 mm |
| Mélység | 3,5 mm |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.029 kg |
| EAN vonalkód: | 740617324297 |
| SSD-kapacitás: | 4 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Olvasási sebesség: | 7000 MB/s |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Írási sebesség: | 7000 MB/s |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1800000 óra |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 3200 |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| NVMe: | Igen |
| Vezérlő típusa: | Phison E18 |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,005 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,36 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 2,7 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 10,2 W |
| Szélesség: | 80 mm |
| Súly: | 9,7 g |
| Magasság: | 22 mm |
| Mélység: | 3,5 mm |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

