Kingston Technology KC3000 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC merevlemez
Kód: DIAKINSSD0120
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology KC3000 2 TB M.2 PCI Express 4.0 NVMe 3D TLC merevlemez| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 1000000 IOPS |
| SSD-kapacitás | 2 TB |
| Olvasási sebesség | 7000 MB/s |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| SSD formátum | M.2 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1800000 óra |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 1000000 IOPS |
| Felület | PCI Express 4.0 |
| Vezérlő típusa | Phison E18 |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 1600 |
| Írási sebesség | 7000 MB/s |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| NVMe | Igen |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,005 W |
| Energiafogyasztás (olvasás) | 2,8 W |
| Energiafogyasztás (írás) | 9,9 W |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 0,36 W |
| Szélesség | 80 mm |
| Magasság | 3,5 mm |
| Súly | 9,7 g |
| Mélység | 22 mm |
| Csomag magassága | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Csomag szélessége | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Súly csomagolással együtt | 34,03 gramm |
| Csomagolási mélység | 8,38 mm |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| A fő csomag súlya | 418,29 g |
| Mennyiség dobozonként | 10 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Külső doboz hossza | 203,2 mm |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Védje a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.035 kg |
| EAN vonalkód: | 740617324242 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 1000000 IOPS |
| SSD-kapacitás: | 2 TB |
| Olvasási sebesség: | 7000 MB/s |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| SSD formátum: | M.2 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1800000 óra |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 1000000 IOPS |
| Felület: | PCI Express 4.0 |
| Vezérlő típusa: | Phison E18 |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 1600 |
| Írási sebesség: | 7000 MB/s |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| NVMe: | Igen |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,005 W |
| Energiafogyasztás (olvasás): | 2,8 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 9,9 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,36 W |
| Szélesség: | 80 mm |
| Magasság: | 3,5 mm |
| Súly: | 9,7 g |
| Mélység: | 22 mm |
| Csomag magassága: | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Csomag szélessége: | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 34,03 gramm |
| Csomagolási mélység: | 8,38 mm |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| A fő csomag súlya: | 418,29 gramm |
| Mennyiség dobozonként: | 10 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Külső doboz hossza: | 203,2 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől., Ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

