Kingston Technology FURY Renegade G5 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe 3D TLC merevlemez
Kód: DIAKINSSD0134
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology FURY Renegade G5 1 TB M.2 PCI Express 5.0 NVMe 3D TLC merevlemez| Véletlenszerű olvasás (4 KB) | 2200000 IOPS |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 2000000 óra |
| SSD formátum | M.2 |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| NVMe | Igen |
| Írási sebesség | 11000 MB/s |
| Külső DDR gyorsítótár | Igen |
| Memória típusa | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Véletlenszerű írás (4 KB) | 2150000 IOPS |
| Felület | PCI Express 5.0 |
| M.2 SSD mérete | 2280 (22 x 80 mm) |
| Olvasási sebesség | 14200 MB/s |
| SSD-kapacitás | 1 TB |
| Maximális energiafogyasztás | 6,6 W |
| Magasság | 2,3 mm |
| Súly | 7,3 gramm |
| Mélység | 80 mm |
| Szélesség | 22 mm |
| Csomagolási mélység | 17,5 mm |
| Súly csomagolással együtt | 32 gramm |
| Csomag magassága | 128,5 mm, 184,2 mm |
| Csomag szélessége | 72,4 mm, 139,7 mm |
| Nem üzemi rezgések | 20 gramm |
| Üzemi rezgések | 2,17 G |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Külső doboz hossza | 222,2 mm |
| Mennyiség dobozonként | 20 darab |
| A fő csomag súlya | 811,91 gramm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.035 kg |
| EAN vonalkód: | 740617349481 |
| Véletlenszerű olvasás (4 KB): | 2200000 IOPS |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 2000000 óra |
| SSD formátum: | M.2 |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| NVMe: | Igen |
| Írási sebesség: | 11000 MB/s |
| Külső DDR gyorsítótár: | Igen |
| Memória típusa: | 3D vékonyréteg-kárpitozás |
| Véletlenszerű írás (4 KB): | 2150000 IOPS |
| Felület: | PCI Express 5.0 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Olvasási sebesség: | 14200 MB/s |
| SSD-kapacitás: | 1 TB |
| Maximális energiafogyasztás: | 6,6 W |
| Magasság: | 2,3 mm |
| Súly: | 7,3 gramm |
| Mélység: | 80 mm |
| Szélesség: | 22 mm |
| Csomagolási mélység: | 17,5 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 32 gramm |
| Csomag magassága: | 128,5 mm, 184,2 mm |
| Csomag szélessége: | 72,4 mm, 139,7 mm |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Külső doboz hossza: | 222,2 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 20 darab |
| A fő csomag súlya: | 811,91 gramm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

