Kingston Technology A400 480 GB 2,5"-os soros ATA III TLC merevlemez
Kód: DSSKINS250065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Kingston Technology A400 480 GB 2,5"-os soros ATA III TLC merevlemez| SSD formátum | 2,5" |
| Olvasási sebesség | 500 MB/s |
| Védő funkciók | Rezgésálló, Ütésálló |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 1000000 óra |
| Komponens ehhez: | PC/Laptop |
| Felület | Soros ATA III |
| Adatátviteli sebesség | 6 Gbps |
| TBW besorolás (írt terabájtok) | 160 |
| Írási sebesség | 450 MB/s |
| Memória típusa | Vékonyréteg-kár |
| SSD-kapacitás | 480 GB |
| Energiafogyasztás (alapjáraton) | 0,195 W |
| Energiafogyasztás (átlagos) | 0,279 W |
| Energiafogyasztás (írás) | 1,535 W |
| Maximális energiafogyasztás | 0,642 W |
| Szélesség | 69,8 mm |
| Magasság | 7 mm |
| Súly | 41g |
| Mélység | 100,1 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag szélessége | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Csomagolási mélység | 9,14 mm |
| Csomag magassága | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Súly csomagolással együtt | 63,2 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, cTUVus, RoHS, VCCI, EAC |
| Szín | Fekete |
| Nem üzemi rezgések | 20 gramm |
| Üzemi rezgések | 2,17 G |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 85 °C |
| Külső doboz hossza | 203,2 mm |
| Mennyiség dobozonként | 10 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| A fő csomag súlya | 709,98 gramm |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SSDs |
|---|---|
| Súly: | 0.055 kg |
| EAN vonalkód: | 740617263442 |
| SSD formátum: | 2,5" |
| Olvasási sebesség: | 500 MB/s |
| Védő funkciók: | Rezgésálló, Ütésálló |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 1000000 óra |
| Komponens ehhez:: | PC/Laptop |
| Felület: | Soros ATA III |
| Adatátviteli sebesség: | 6 Gbps |
| TBW besorolás (írt terabájtok): | 160 |
| Írási sebesség: | 450 MB/s |
| Memória típusa: | Vékonyréteg-kár |
| SSD-kapacitás: | 480 GB |
| Energiafogyasztás (alapjáraton): | 0,195 W |
| Energiafogyasztás (átlagos): | 0,279 W |
| Energiafogyasztás (írás): | 1,535 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 0,642 W |
| Szélesség: | 69,8 mm |
| Magasság: | 7 mm |
| Súly: | 41g |
| Mélység: | 100,1 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag szélessége: | 129,5 mm, 135,9 mm |
| Csomagolási mélység: | 9,14 mm |
| Csomag magassága: | 184,2 mm, 69,8 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 63,2 g |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE, cTUVus, RoHS, VCCI, EAC |
| Szín: | Fekete |
| Nem üzemi rezgések: | 20 g |
| Üzemi rezgések: | 2,17 G |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–70 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 85 °C |
| Külső doboz hossza: | 203,2 mm |
| Mennyiség dobozonként: | 10 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| A fő csomag súlya: | 709,98 gramm |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a készüléket., Ne tegye ki magas hőmérsékletnek., Óvja a nedvességtől. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

