Intel Core Ultra 5 225F processzor 20 MB-os intelligens gyorsítótárral
Kód: PROINTCI50291
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Intel Core Ultra 5 225F processzor 20 MB-os intelligens gyorsítótárral| Processzor gyorsítótára | 20 MB |
| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor típusa | Intel Core Ultra 5 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 65 W |
| DMI-adatfolyamok maximális száma | 8 |
| ARK processzor azonosítója | 241069 |
| Maximális turbóteljesítmény | 121 Ny |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzorszálak száma | 10 |
| Processzorgeneráció | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Növelje az erős magok frekvenciáját | 4,9 GHz |
| Doboz | Igen |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 3,3 GHz |
| Erőteljes magok | 6 |
| Processzor kódneve | Nyíl-tó |
| Processzorfoglalat | FCLGA1851 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Hatékony magok | 4 |
| Processzor modell | 225F |
| CPU-támogatású mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek | DirectML, OpenVINO, ONNX RT, Windows ML, WebNN |
| Utasításkészlet-támogatás | SSE4.2, SSE4.1, AVX 2.0 |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express sávok maximális száma | 24 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0, 4.0 |
| Végrehajtás letiltó bit | Igen |
| Üresjárati állapotok | Igen |
| DMI (Direct Media Interface) verzió | 4.0 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek | Nem |
| Skálázhatóság | 1S |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia | Igen |
| Felhasználási feltételek | PC/Kliens/Táblagép |
| Megjelenési dátum | 2025. első negyedév |
| Állapot | Elindítva |
| Maximális belső memória | 192 GB |
| L2 gyorsítótár | 22528 KB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 6400 |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 192 GB |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Nem elérhető |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x) | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD) | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia | 2.0 |
| Intel® rendszerindító védelem | Igen |
| Intel® szálkezelő | Igen |
| Intel® Thunderbolt 4 | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia | Igen |
| Intel® szabványos felügyelhetőség (ISM) | Igen |
| Intel® 64 | Igen |
| Intel® megbízható végrehajtási technológia | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT) | Igen |
| Intel® biztonságos kulcs | Igen |
| Módalapú végrehajtás (MBE) vezérlés | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia | Igen |
| Intel® OS Guard technológia | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI) | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a processzorokat a háztartási hulladékba – a környezetre gyakorolt potenciális hatásuk miatt speciális ártalmatlanítást igényelnek. A sérülések elkerülése érdekében győződjön meg arról, hogy a processzor megfelelően van behelyezve a foglalatba. |
| Windows Studio effektek támogatása | Igen |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek | ONNX RT, OpenVINO, DirectML, WebNN, Windows ML |
| Ritkaság támogatása | Igen |
| NPU teljesítmény akár | 13 TOP |
| Teljes processzorteljesítmény akár | 19 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Intel AI Boost |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Intel Core i5 processors |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5032037282376 |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor típusa: | Intel Core i5-3310U |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| DMI-adatfolyamok maximális száma: | 8 |
| ARK processzor azonosítója: | 241069 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 121 Ny |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzorszálak száma: | 10 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Növelje az erős magok frekvenciáját: | 4,9 GHz |
| Doboz: | Igen |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 3,3 GHz |
| Erőteljes magok: | 6 |
| Processzor kódneve: | Nyíl-tó |
| Processzorfoglalat: | FCLGA1851 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor modell: | 225F |
| CPU-támogatású mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | DirectML, OpenWINO, ONNX RT, Windows gépi tanulás, WebNN |
| Utasításkészlet-támogatás: | SSE4.2, SSE4.1, AVX 2.0 |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express sávok maximális száma: | 24 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0, 4.0 |
| Végrehajtás letiltó bit: | Igen |
| Üresjárati állapotok: | Igen |
| DMI (Direct Media Interface) verzió: | 4.0 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek: | Nem |
| Skálázhatóság: | 1S |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia: | Igen |
| Felhasználási feltételek: | PC/Kliens/Táblagép |
| Megjelenési dátum: | 2025. első negyedév |
| Állapot: | Elindítva |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| L2 gyorsítótár: | 22528 KB |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 6400 |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 192 GB |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Nem elérhető |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia: | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x): | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD): | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia: | 2.0 |
| Intel® rendszerindító védelem: | Igen |
| Intel® szálkezelő: | Igen |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia: | Igen |
| Intel® szabványos felügyelhetőség (ISM): | Igen |
| Intel® 64: | Igen |
| Intel® megbízható végrehajtási technológia: | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT): | Igen |
| Intel® biztonságos kulcs: | Igen |
| Módalapú végrehajtás (MBE) vezérlés: | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n: | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia: | Igen |
| Intel® OS Guard technológia: | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI): | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a processzorokat a háztartási hulladékba – a környezetre gyakorolt potenciális hatásuk miatt speciális ártalmatlanítást igényelnek., A sérülések elkerülése érdekében győződjön meg arról, hogy a processzor megfelelően van behelyezve a foglalatba. |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | ONNX RT, OpenWINO, DirectML, WebNN, Windows gépi tanulás |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
| NPU teljesítmény akár: | 13 TOP |
| Teljes processzorteljesítmény akár: | 19 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

