Intel Core i5-14400F processzor 20 MB Smart Cache Box
Kód: PROINTCI50285
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Intel Core i5-14400F processzor 20 MB Smart Cache Box| Processzormagok száma | 10 |
| Busz típusa | DMI4 |
| Processzor üzemmódok | 64 bites |
| Processzorszálak száma | 16 |
| Processzor modell | i5-14400F |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i5 |
| Processzorgeneráció | 14. generációs Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Hatékony magok | 4 |
| Processzor gyártója | Intel |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség | 76,8 GB/s |
| Maximális turbóteljesítmény | 148 Ny |
| Növelje az erős magok frekvenciáját | 4,7 GHz |
| Az erős magok alapfrekvenciája | 2,5 GHz |
| Erőteljes magok | 6 |
| DMI-adatfolyamok maximális száma | 8 |
| Processzorfoglalat | LGA 1700 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 65 W |
| Processzor kódneve | Raptor-tó |
| Processzor gyorsítótára | 20 MB |
| Doboz | Igen |
| CPU-konfiguráció (max.) | 1 |
| Végrehajtás letiltó bit | Igen |
| Skálázhatóság | 1S |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express konfiguráció | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| PCI Express sávok maximális száma | 20 |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0, 5.0 |
| Felhasználási feltételek | Munkaállomás, PC/Kliens/Táblagép |
| DMI (Direct Media Interface) verzió | 4.0 |
| Utasításkészlet-támogatás | SSE4.2, SSE4.1, AVX 2.0 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek | Igen |
| Üresjárati állapotok | Igen |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia | Igen |
| Processzorcsomag mérete | 45 x 37,5 mm |
| OpenCL-verzió | 3.0 |
| Állapot | Elindítva |
| Megjelenési dátum | 2024. első negyedév |
| Maximális belső memória | 192 GB |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 192 GB |
| Memória sávszélesség (max.) | 76,8 GB/s |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| T-csomópont | 100°C |
| Intel® OS Guard technológia | Igen |
| Intel® vPro™ platform alkalmasság | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Igen |
| Intel® Gaussian és Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia | Igen |
| Intel® távoli platformtörlés (RPE) | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD) | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia | Igen |
| Intel® Hyper Threading technológia (Intel® HT technológia) | Igen |
| Intel® 64 | Igen |
| Intel® stabil képplatform program (SIPP) | Igen |
| Intel® szabványos felügyelhetőség (ISM) | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT) | Igen |
| Intel® teljes memóriatitkosítás – többkulcsos | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia átirányítás elleni védelemmel (VT-rp) | Igen |
| Intel® Quick Sync Video technológia | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI) | Igen |
| Intel® szálkezelő | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n | Igen |
| Intel vPro® Enterprise Platform jogosultság | Igen |
| Intel® Clear Video HD technológia (Intel® CVT HD) | Igen |
| Intel® fenyegetésészlelő technológia (TDT) | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x) | Igen |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia | Igen |
| Intel® biztonságos kulcs | Igen |
| Intel Turbo Boost Max technológia 3.0 | Nem |
| Intel vPro® Essentials platformra való jogosultság | Igen |
| Intel® Hardware Shield jogosultság | Igen |
| Intel® egykattintásos helyreállítás | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia | 2.0 |
| Intel® Active Management Technology (Intel® AMT) | Igen |
| Intel® megbízható végrehajtási technológia | Igen |
| Intel® rendszerindító védelem | Igen |
| Módalapú végrehajtás (MBE) vezérlés | Igen |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a processzorokat a háztartási hulladékba – a környezetre gyakorolt potenciális hatásuk miatt speciális ártalmatlanítást igényelnek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Intel Core i5 processors |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 5032037279147 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Busz típusa: | DMI4 |
| Processzor üzemmódok: | 64 bites |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor modell: | i5-14400F |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i5 |
| Processzorgeneráció: | 14. generációs Intel® Core™ i5 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Hatékony magok: | 4 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| A processzor által támogatott maximális sávszélesség: | 76,8 GB/s |
| Maximális turbóteljesítmény: | 148 Ny |
| Növelje az erős magok frekvenciáját: | 4,7 GHz |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2,5 GHz |
| Erőteljes magok: | 6 |
| DMI-adatfolyamok maximális száma: | 8 |
| Processzorfoglalat: | LGA 1700 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 65 W |
| Processzor kódneve: | Raptor-tó |
| Processzor gyorsítótára: | 20 MB |
| Doboz: | Igen |
| CPU-konfiguráció (max.): | 1 |
| Végrehajtás letiltó bit: | Igen |
| Skálázhatóság: | 1S |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express konfiguráció: | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| PCI Express sávok maximális száma: | 20 |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0, 5.0 |
| Felhasználási feltételek: | Munkaállomás, PC/Kliens/Táblagép |
| DMI (Direct Media Interface) verzió: | 4.0 |
| Utasításkészlet-támogatás: | SSE4.2, SSE4.1, AVX 2.0 |
| Elérhető beillesztési lehetőségek: | Igen |
| Üresjárati állapotok: | Igen |
| Hőmérséklet-felügyeleti technológia: | Igen |
| Processzorcsomag mérete: | 45 x 37,5 mm |
| OpenCL-verzió: | 3.0 |
| Állapot: | Elindítva |
| Megjelenési dátum: | 2024. első negyedév |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 192 GB |
| Memória sávszélesség (max.): | 76,8 GB/s |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| T-csomópont: | 100°C |
| Intel® OS Guard technológia: | Igen |
| Intel® vPro™ platform alkalmasság: | Igen |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET): | Igen |
| Intel® Gaussian és Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0: | Igen |
| Intel® Speed Shift technológia: | Igen |
| Intel® távoli platformtörlés (RPE): | Igen |
| Intel® kötetkezelő eszköz (VMD): | Igen |
| Intel® VT-d virtualizációs technológia: | Igen |
| Intel® Hyper Threading technológia (Intel® HT technológia): | Igen |
| Intel® 64: | Igen |
| Intel® stabil képplatform program (SIPP): | Igen |
| Intel® szabványos felügyelhetőség (ISM): | Igen |
| Intel® VT-x technológia kibővített oldaltáblázatokkal (EPT): | Igen |
| Intel® teljes memóriatitkosítás – többkulcsos: | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia átirányítás elleni védelemmel (VT-rp): | Igen |
| Intel® Quick Sync Video technológia: | Igen |
| Intel® AES új utasítások (Intel® AES-NI): | Igen |
| Intel® szálkezelő: | Igen |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) a CPU-n: | Igen |
| Intel vPro® Enterprise Platform jogosultság: | Igen |
| Intel® Clear Video HD technológia (Intel® CVT HD): | Igen |
| Intel® fenyegetésészlelő technológia (TDT): | Igen |
| Intel® virtualizációs technológia (VT-x): | Igen |
| Intel Enhanced Intel SpeedStep technológia: | Igen |
| Intel® biztonságos kulcs: | Igen |
| Intel Turbo Boost Max technológia 3.0: | Nem |
| Intel vPro® Essentials platformra való jogosultság: | Igen |
| Intel® Hardware Shield jogosultság: | Igen |
| Intel® egykattintásos helyreállítás: | Igen |
| Intel® Turbo Boost technológia: | 2.0 |
| Intel® Active Management Technology (Intel® AMT): | Igen |
| Intel® megbízható végrehajtási technológia: | Igen |
| Intel® rendszerindító védelem: | Igen |
| Módalapú végrehajtás (MBE) vezérlés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a processzorokat a háztartási hulladékba – a környezetre gyakorolt potenciális hatásuk miatt speciális ártalmatlanítást igényelnek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

