Intel Core™ Ultra 9 asztali számítógép 285K 24 magos, akár 5,7 GHz-es processzor
Kód: PROINTCI90109
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Intel Core™ Ultra 9 asztali számítógép 285K 24 magos, akár 5,7 GHz-es processzor| Doboz | Igen |
| Processzormagok száma | 24 |
| Radiátorral együtt | Nem |
| Processzor típusa | Intel Core i7-9700HQ |
| Komponens ehhez: | PC |
| Processzor alapfrekvenciája | 3,7 GHz |
| Processzorszálak száma | 24 |
| Processzor gyorsítótár típusa | L3 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzor gyorsítótára | 36 MB |
| Processzorfoglalat | LGA1851 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,7 GHz |
| Piacterület | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók | 5.0, 4.0 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 6400 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
| Figyelmeztetés | Ne telepítse bekapcsolt eszközre., Túlmelegedés elleni védelem., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Intel Core i9 processors |
|---|---|
| Súly: | 0.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5032037281928 |
| Doboz: | Igen |
| Processzormagok száma: | 24 |
| Radiátorral együtt: | Nem |
| Processzor típusa: | Intel Core i7-9700HQ |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Processzor alapfrekvenciája: | 3,7 GHz |
| Processzorszálak száma: | 24 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor gyorsítótára: | 36 MB |
| Processzorfoglalat: | LGA1851 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,7 GHz |
| Piacterület: | Asztali |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 5.0, 4.0 |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5 |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 6400 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Figyelmeztetés: | Ne telepítse bekapcsolt eszközre., Túlmelegedés elleni védelem., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

