Intel Core™ Ultra 7 270K Plus processzor, 24 maggal
Kód: PROINTCI70216
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Intel Core™ Ultra 7 270K Plus processzor, 24 maggal| Processzorgeneráció | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor típusa | Intel Core Ultra 7 |
| Maximális turbóteljesítmény | 250 W |
| Processzorszálak száma | 24 |
| Processzormagok száma | 24 |
| Processzor gyártója | Intel |
| Hatékony magok | 16 |
| Erőteljes magok | 8 |
| Alapvető processzorteljesítmény | 125 W |
| Processzor gyorsítótár típusa | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor gyorsítótára | 36 MB |
| Processzor modell | 270 ezer felett |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 5,5 GHz |
| Processzorfoglalat | LGA 1851 (V1 foglalat) |
| PCI Express bővítőhely verziók | 4.0, 5.0 |
| ECC | Igen |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia | 7200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Intel Graphics |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Intel Core i7 processors |
|---|---|
| Súly: | 0.09 kg |
| EAN vonalkód: | 5032037284837 |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Maximális turbóteljesítmény: | 250 W |
| Processzorszálak száma: | 24 |
| Processzormagok száma: | 24 |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Hatékony magok: | 16 |
| Erőteljes magok: | 8 |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 125 W |
| Processzor gyorsítótár típusa: | Intelligens gyorsítótár |
| Processzor gyorsítótára: | 36 MB |
| Processzor modell: | 270 ezer felett |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,5 GHz |
| Processzorfoglalat: | LGA 1851 (V1 foglalat) |
| PCI Express bővítőhely verziók: | 4.0, 5.0 |
| ECC: | Igen |
| A processzor által támogatott memóriafrekvencia: | 7200 MHz |
| A processzor által támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| A processzor által támogatott maximális belső memória: | 256 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

