iBox IUH3RJ4K USB Type-C Hub 5000 Mbit/s Ezüst
Kód: PERIBOHUB0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
iBox IUH3RJ4K USB Type-C Hub 5000 Mbit/s Ezüst| USB tápellátás | Igen |
| Maximális felbontás (HDMI) | 3840 x 2160 képpont |
| USB tápellátási verzió akár | 100 W |
| Szín | Ezüst |
| Adatátviteli sebesség | 5000 Mbps |
| Maximális felépülési sebesség | 30 Hz |
| Szélesség | 112 mm |
| Magasság | 14 mm |
| Mélység | 42 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Csomag magassága | 180 mm |
| Csomag szélessége | 500 mm |
| Darabszám csomagonként | 100 darab |
| Csomagolási mélység | 360 mm |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| Felület | USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Portok száma | 4 |
| Hub interfész | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Memóriakártya-olvasó nyílás | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Figyelmeztetés | Ne dobja a háztartási hulladékba - a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne nyissa fel a fedelet. Áramütés veszélye., Ne tegye ki nedvességnek. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | USB Hubs |
|---|---|
| Súly: | 0.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5903968680800 |
| USB tápellátás: | Igen |
| Maximális felbontás (HDMI): | 3840 x 2160 képpont |
| USB tápellátási verzió akár: | 100 W |
| Szín: | Ezüst |
| Adatátviteli sebesség: | 5000 Mbps |
| Maximális felépülési sebesség: | 30 Hz |
| Szélesség: | 112 mm |
| Magasság: | 14 mm |
| Mélység: | 42 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag magassága: | 180 mm |
| Csomag szélessége: | 500 mm |
| Darabszám csomagonként: | 100 darab |
| Csomagolási mélység: | 360 mm |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| Felület: | USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Portok száma: | 4 |
| Hub interfész: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A |
| Memóriakártya-olvasó nyílás: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Figyelmeztetés: | Ne dobja a háztartási hulladékba – a termék speciális ártalmatlanítást igényel., Ne nyissa ki a fedelet. Áramütés veszélye., Ne tegye ki nedvességnek. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

