Huawei E5586-326 router (fehér)
Kód: KILHUAR4G0124
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huawei E5586-326 router (fehér)| Hálózati szabványok | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g szabványok |
| Forrás típusa | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása | 1500mAh |
| Akkumulátor élettartama | 6 óra |
| Készenléti idő | 350 óra |
| Beépített kijelző | Nem |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Hordozható router |
| Szélesség | 110 mm |
| Magasság | 11,8 mm |
| Mélység | 55 mm |
| Súly | 81 g |
| Antenna kialakítás | Belső |
| USB-port | Igen |
| USB-port típusa | USB Type-C |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| SIM-kártya típusa | MicroSIM |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| Wi-Fi-felhasználók maximális száma | 16 |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilhálózat-generáció | 4G |
| 4G | Igen |
| 4G szabványok | LTE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.18 kg |
| EAN vonalkód: | 6942103117688 |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.11n, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása: | 1500mAh |
| Akkumulátor élettartama: | 6 óra |
| Készenléti idő: | 350 óra |
| Beépített kijelző: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Hordozható router |
| Szélesség: | 110 mm |
| Magasság: | 11,8 mm |
| Mélység: | 55 mm |
| Súly: | 81 g |
| Antenna kialakítás: | Belső |
| USB-port: | Igen |
| USB-port típusa: | USB Type-C |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy nedvességnek., Ne szerelje szét a készüléket saját kezűleg, áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki szélsőséges hőmérsékletnek. |
| SIM-kártya típusa: | MicroSIM |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| Wi-Fi-felhasználók maximális száma: | 16 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobilhálózat-generáció: | 4G |
| 4G: | Igen |
| 4G szabványok: | LTE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

