Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) Fehér
Kód: KILHUAR4G0088
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Huawei B311-221 WiFi LAN 4G (LTE Cat.4 150Mbps/50Mbps) Fehér| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség | 1000 Mbps, 10, 100 |
| Kábelezési technológia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség | 12 V |
| Kimeneti áram | 1 A |
| Szín | Fehér |
| Terméktípus | Asztali router |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Súly | 218 g |
| Mélység | 36 mm |
| Szélesség | 181 mm |
| Magasság | 126 mm |
| Antenna típusa | Belső |
| Titkosítás/biztonság | WPA2-PSK, WPA |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Tűzfal | Igen |
| USB-port | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| RJ-11 portok száma | 1 |
| SIM-kártyahely | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok) | Nem |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| WPS gomb | Igen |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel | Nem |
| WAN-kapcsolat típusa | RJ-45 |
| Ethernet WAN | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi sáv | Egysávos (2,4 GHz) |
| 4G LTE | Igen |
| 4G | Igen |
| 3G | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 0.505 kg |
| EAN vonalkód: | 6901443320592 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet LAN interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 10, 100 |
| Kábelezési technológia: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kimeneti feszültség: | 12 V |
| Kimeneti áram: | 1 A |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Asztali router |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Súly: | 218 g |
| Mélység: | 36 mm |
| Szélesség: | 181 mm |
| Magasság: | 126 mm |
| Antenna típusa: | Belső |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Tűzfal: | Igen |
| USB-port: | Nem |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| RJ-11 portok száma: | 1 |
| SIM-kártyahely: | Igen |
| Memóriakártya-nyílás(ok): | Nem |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| WPS gomb: | Igen |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Kompatibilitás 3G/4G USB modemmel: | Nem |
| WAN-kapcsolat típusa: | RJ-45 |
| Ethernet WAN: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a |
| Wi-Fi sáv: | Egysávos (2,4 GHz) |
| 4G LTE: | Igen |
| 4G: | Igen |
| 3G: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

