HP Nabíjecí bezdrátová klávesnice 720 pro více zařízení
Kód: PERHP-KLA0080
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP Nabíjecí bezdrátová klávesnice 720 pro více zařízení| Konektor USB | USB Typ-A |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Nabíjecí | Ano |
| Typ zdroje | Baterie |
| HP segment | Domácí |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Baterie, Status |
| Podsvícení | Ne |
| Programovatelné horké klávesy | Ano |
| Zdvih kláves | 1,7 mm |
| Tiché klávesy | Ano |
| Podpora více zařízení | Ano |
| Numerické klávesy | Ano |
| Doporučené použití | Domov/kancelář |
| Polohovací zařízení | Ne |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Rozhraní zařízení | USB + Bluetooth |
| Země původu | Čína |
| Životnost kláves | 10 mil. znaků |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Klíč kopilota | Ano |
| Certifikace | CB; FCC; IC; RCM; WPC; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; ICASA; UKCA; KCC; TUV; RATEL; IFETEL; BIS; MOICT; iCTqatar; RoHS; Subtel; NKRZI |
| Hmotnost klávesnice | 499 g |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 420,47 x 120,7 x 17,66 mm |
| Hmotnost | 499 g |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Podporované operační systémy Mac | MacOS |
| Minimální systémové požadavky | USB Type-A port; Bluetooth |
| Výška balení | 25 mm |
| Hmotnost včetně balení | 714 g |
| Šířka balení | 435 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku=4ZB96A ; http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf ; http://h10032.www1.hp.com/ |
| Kód UNSPSC | 43211706 |
| Výška | 17,7 mm |
| Šířka | 420,5 mm |
| Hloubka | 120,7 mm |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
| Kompatibilita | USB-A a Bluetooth |
| Akumulátor | Ano |
| Záruční list | Ano |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Obsahuje myš | Ne |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015507203, 198122709625, 193015507210, 193015507241, 193905621613, 193015507258, 193015507265 |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Udržitelné technologie a materiály | At least 60% post-consumer recycled plastic; FSC Certified Packaging |
| Osvědčení o udržitelnosti | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certifikáty shody | Federální komunikační komise (FCC), CB, BIS, EAC, RoHS, BSMI |
| Celková uhlíková stopa (kg of CO2e) | 200 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Keyboards |
|---|---|
| Súly: | 0.708 kg |
| EAN vonalkód: | 198122140725 |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Újratölthető: | Igen |
| Forrás típusa: | Akkumulátor |
| HP szegmens: | Otthon |
| Szín: | Fekete |
| LED-jelzők: | Akkumulátor állapota |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Programozható gyorsbillentyűk: | Igen |
| Billentyűleütés: | 1,7 mm |
| Néma billentyűk: | Igen |
| Több eszköz támogatása: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Ajánlott felhasználás: | Otthon/irodai |
| Pozícionáló eszköz: | Nem |
| Billentyűzet formátum: | Teljes méret (100%) |
| Eszközinterfész: | USB + Bluetooth |
| Származási ország: | Kína |
| Kulcsfontosságú élet: | 10 millió karakter |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Tanúsítvány: | CB; FCC; IC; RCM; WPC; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; ICASA; UKCA; KCC; HMV; MÉHÉSZBORZ; IFETEL; BIS; MOICT; Katar; RoHS; Apró; NKRZI |
| Billentyűzet súlya: | 499 g |
| Billentyűzet méretei (sz x mé x ma): | 420,47 × 120,7 × 17,66 mm |
| Súly: | 499 g |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Minimális rendszerkövetelmények: | USB A típusú port; Bluetooth |
| Csomag magassága: | 25 mm |
| Súly csomagolással együtt: | |
| Csomag szélessége: | 435 mm |
| Általános termékbiztonsági rendelet (GPSR) URL-címe: | |
| UNSPSC kód: | |
| Magasság: | 17,7 mm |
| Szélesség: | 420,5 mm |
| Mélység: | 120,7 mm |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11; Windows 10; macOS; Chrome OS |
| Kompatibilitás: | |
| Akkumulátor: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 1 darab |
| Egérrel együtt: | Nem |
| HP GTIN (EAN/UPC): | |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Fenntartható technológiák és anyagok: | |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | Erdőgazdálkodási Tanács (FSC) |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CB, BIS, EAC, RoHS, BSMI |
| Teljes szénlábnyom (kg CO2e): | 200 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

