HP fekete vezeték nélküli egér Z3700
Kód: PERHP-MYS0152
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP fekete vezeték nélküli egér Z3700| Akkumulátorok száma | 1 |
| USB Type-C töltőport | Nem |
| Akkumulátor típusa | AA |
| Tápegység | Akkumulátor |
| USB tápellátás | Nem |
| HP szegmens | Otthon |
| Szín | Fekete |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés | Egyszínű |
| Súly | 50 g |
| Magasság | 25,3 mm |
| Szélesség | 101 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 8, Windows 7, Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | MacOS |
| Súly csomagolással együtt | 150 g |
| Csomag szélessége | 198 mm |
| Csomag magassága | 53 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Hálózati adapter | Nem |
| UNSPSC kód | 43211612 |
| Vevő | Igen |
| Jótállási jegy | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység | USB A-típusú |
| Vevő típusa | Nano vevőegység |
| Mozgásfelbontás | 1200 DPI |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Gombok száma | 3 |
| Menet típusa | Kerekek |
| Ajánlott felhasználás | PC/Laptop |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Görgők száma | 1 |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Cél | Hivatal |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Figyelmeztetés | Hőforrásoktól távol tárolandó., Védje a terméket a nedvességtől., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 889894813145 |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| USB Type-C töltőport: | Nem |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| USB tápellátás: | Nem |
| HP szegmens: | Otthon |
| Szín: | Fekete |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Súly: | 50 g |
| Magasság: | 25,3 mm |
| Szélesség: | 101 mm |
| Mélység: | 60 mm |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 8, Windows 7, Windows 11, Windows 10 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | MacOS |
| Súly csomagolással együtt: | 150 g |
| Csomag szélessége: | 198 mm |
| Csomag magassága: | 53 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Hálózati adapter: | Nem |
| UNSPSC kód: | 43211612 |
| Vevő: | Igen |
| Jótállási jegy: | Igen |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Mozgásfelbontás: | 1200 DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Gombok száma: | 3 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Ajánlott felhasználás: | PC/Laptop |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Görgők száma: | 1 |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Cél: | Hivatal |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Hőforrásoktól távol tárolandó., Óvja a terméket a nedvességtől., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

