HP ezüst vezeték nélküli egér Z3700
Kód: PERHP-MYS0215
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
HP ezüst vezeték nélküli egér Z3700| Akkumulátor típusa | AA |
| Akkumulátorok száma | 1 |
| Tápegység | Akkumulátor |
| Formátum | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín | Ezüst |
| HP szegmens | Otthon |
| Szélesség | 101 mm |
| Magasság | 25,3 mm |
| Súly | 50 g |
| Mélység | 60 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek | ChromeOS |
| Csomag szélessége | 198 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csomag magassága | 53 mm |
| Súly csomagolással együtt | 150 g |
| Mozgásfelbontás | 1200 DPI |
| Frekvenciasáv | 2,4 GHz |
| Mozgásérzékelési technológia | Optikai |
| Ajánlott felhasználás | PC/Laptop |
| Gombok száma | 3 |
| Eszközinterfész | RF vezeték nélküli |
| Görgők száma | 1 |
| Cél | Hivatal |
| Menet típusa | Kerekek |
| Gomb típusa | Megnyomható gombok |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Figyelmeztetés | Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.105 kg |
| EAN vonalkód: | 190780030585 |
| Akkumulátor típusa: | AA |
| Akkumulátorok száma: | 1 |
| Tápegység: | Akkumulátor |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Szín: | Ezüst |
| HP szegmens: | Otthon |
| Szélesség: | 101 mm |
| Magasság: | 25,3 mm |
| Súly: | 50 g |
| Mélység: | 60 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Egyéb támogatott operációs rendszerek: | ChromeOS |
| Csomag szélessége: | 198 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csomag magassága: | 53 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 150 g |
| Mozgásfelbontás: | 1200 DPI |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Ajánlott felhasználás: | PC/Laptop |
| Gombok száma: | 3 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Görgők száma: | 1 |
| Cél: | Hivatal |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Óvja a terméket a nedvességtől., Hőforrásoktól távol tárolandó., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

