Green Cell zdroj nepřerušovaného napětí 2 kVA 1400 W 4 AC zásuvky / AC zásuvek
Kód: ZSIGCEUPS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell zdroj nepřerušovaného napětí 2 kVA 1400 W 4 AC zásuvky / AC zásuvek| Výstupní výkon | 1400 W |
| Vstupní operační napětí (min) | 220 V |
| Výstupní kapacita (VA) | 2 kVA |
| Vstupní operační napětí (max) | 240 V |
| Automatická regulace napětí (AVR) | Ano |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Vlna | Pseudo sine |
| USB port | Ano |
| Počet zásuvek | 4 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Kapacita baterie | 9 Ah |
| Počet baterií v ceně | 2 kusů |
| Napětí baterie | 12 V |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Studený start | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 13.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326375666 |
| Kimeneti teljesítmény: | 1400 W |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 220V |
| Kimeneti kapacitás (VA): | 2 kVA |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 240V |
| Automatikus feszültségszabályozás (AVR): | Igen |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Hullám: | Pszeudo szinusz |
| USB-port: | Igen |
| Aljzatok száma: | 4 db AC aljzat/AC aljzat |
| Akkumulátor kapacitása: | 9 Ah |
| A mellékelt elemek száma: | 2 darab |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátorok száma: | 2 |
| Akkumulátor típusa: | Ólmozott (VRLA) |
| Hidegindítás: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

