Green Cell UPS06 zdroj nepřerušovaného napětí Line-interaktivní 600 VA 360 W 6 AC zásuvky / AC zásuvek
Kód: ZSIGCEUPS0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell UPS06 zdroj nepřerušovaného napětí Line-interaktivní 600 VA 360 W 6 AC zásuvky / AC zásuvek| Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení | Line-interaktivní |
| Vlna | Aproximovaná sinusoida |
| Odezva | 2 ms |
| Výstupní kapacita (VA) | 600 VA |
| Výstupní operační napětí (max) | 230 V |
| Výstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Vstupní operační napětí (max) | 240 V |
| Vstupní operační napětí (min) | 220 V |
| Prvky ochrany napájení | Přepětí, Zkrat |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Výstupní operační napětí (min) | 230 V |
| Výstupní výkon | 360 W |
| Displej | LCD |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 190 mm |
| Výška | 90 mm |
| Šířka | 270 mm |
| Hmotnost | 3,55 kg |
| Počet zásuvek | 6 AC zásuvky / AC zásuvek |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| USB port | Ano |
| Doba nabíjení baterie | 8 h |
| Napětí baterie | 12 V |
| Kapacita baterie | 7 Ah |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | UPS power supplies |
|---|---|
| Súly: | 5.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5902701419721 |
| Szünetmentes tápegység kategóriák: | Vonal-interaktív |
| Hullám: | |
| Válasz: | 2 ms |
| Kimeneti kapacitás (VA): | |
| Kimeneti üzemi feszültség (max.): | 230V |
| Kimeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Bemeneti üzemi feszültség (max.): | 240V |
| Bemeneti üzemi feszültség (minimum): | 220V |
| Áramvédelmi elemek: | Túlfeszültség, Rövidzár |
| Bemeneti frekvencia: | 50/60Hz |
| Kimeneti üzemi feszültség (minimum): | 230V |
| Kimeneti teljesítmény: | 360 W |
| Kijelző: | LCD |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 190 mm |
| Magasság: | 90 mm |
| Szélesség: | 270 mm |
| Súly: | 3,55 kg |
| Aljzatok száma: | 6 db AC aljzat / AC aljzat |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 2 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB-port: | Igen |
| Akkumulátor töltési ideje: | 8 óra |
| Akkumulátor feszültsége: | 12 V |
| Akkumulátor kapacitása: | 7 Ah |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

