Green Cell LFPGC12V7AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12,8 V 7 Ah
Kód: ZSIGCEAKU0062
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Green Cell LFPGC12V7AH baterie do UPS Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) 12,8 V 7 Ah| Kapacita baterie | 89,6 Wh, 7 Ah |
| Barva | Černá, Zelená |
| Typ baterie | Lithium-železo-fosfátová (LiFePo4) |
| Napětí baterie | 12,8 V |
| Životnost baterie | 10 rok/roky |
| Rozměry (ŠxHxV) | 155 x 70 x 100 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Hloubka | 70 mm |
| Výška | 100 mm |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 45 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 60 °C |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Batteries |
|---|---|
| Súly: | 1.06 kg |
| EAN vonalkód: | 5904326374904 |
| Akkumulátor kapacitása: | 7 Ah |
| Szín: | Fekete, Zöld |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-vas-foszfát (LiFePo4) |
| Akkumulátor feszültsége: | |
| Akkumulátor élettartama: | 10 év(ek) |
| Méretek (Szé x Mé x Ma): | |
| Szélesség: | 155 mm |
| Súly: | 1,2 kg |
| Mélység: | 70 mm |
| Magasság: | 100 mm |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–45 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

